Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Pár nap múlva lesz 3 hónapos...

Pár nap múlva lesz 3 hónapos anyatejes babám és esti alvás kész katasztrófa, nem akar el aludni Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Reggel fel ébredünk ez változó kb 8 körül és etetem majd meg próbálom vissza altatni de nagyon nehezen megy ha el is alszik csak pár percre, aztán ki viszem a levegőre szinte ott alszik egész délután mikor fel ébred megint meg etetem, megint próbálom vissza altatni persze közben van játék és nézelődés is

Aztán ahogy jön az este már nem tudom el altatni sehogy és nyűgös nagyon nagyon, a pancsikor is sír, 2 naponta fürdetem amúgy. És meg etetem, büfi le teszem magam mellé simizem meg egy kis cicizés mert vagy így alszik be vagy simizem és úgy aztán ha nem tud el aludni jön a csapkodás, ütögeti a kis kezével a mellem de közben aludna

gondolom túl pörög de hiába próbálom hamarabb altatni nem megy


2020. ápr. 3. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha felkel egyből mikor lerakod nekem az a tapasztalatom hogy nem álmos csak nyugos , ilyenkor várok fel órát vagy ahogy látom rajta és utána alszik. És ha délután sokat alszik akkor szerintem azért alszik este nehezen el. De igazából volt nekünk is olyan időszak h csak egy csomó sírás vergődés után aludt el de ő kézben aludt és alszik most is.
2020. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A megfogalmazásodból gondolom, hogy eléggé szétszórt vagy, nincs napirendetek. Szerintem próbálj kialakítani vele egy napi rutint, amihez ragaszkodsz és jó a babának is. Este pedig mindig legyen ugyanaz a menet pl nálunk úgy volt, hogy fürdés halk zenére, aztán etetés, büfi majd félig ébren letettem a kiságyba, simiztem és ha nem volt semmi baja akkor kimentem a szobából. Ilyenkor mindig csendes, sötét, nyugodt környezetet alakítottam ki. Aludt is kb éjjel 1-2ig,akkor az etetés, peluscsere mindig félhomályban, szinte sötétben volt, nem beszélgettem vele stb, majd letettem aludni úgy hogy még ébren volt, hogy magától aludjon el. Sosem hagytam sírni, mindig ugrottam ha sírt. Szép lassan kitolta az ébredéseket és kb 5 hónaposan átaludta már az éjjelt teljesen, csak akkor nem amikor a foga jött, de utána visszaállt minden normálisra.
2020. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyből evés után soha nem tettem le. És este korán kellett fürdeni mert a víztől nagyon élénk lett.
2020. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!