Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit rontok el, ha lassan...

Mit rontok el, ha lassan másfél évesen sem alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés

Többször fent van, a sokadik után atveszem magunk mellé. Csak velem nyugszik meg, apjánál ordít. Szopizik még, nappali alvása rendben van.

Rokon gyereke 1 éves korában úgy aludt, hogy lerakta a kiságyba, ő meg kijött, a gyerek elaludt magától. Persze éjszaka is aludt végig. Ettől még szarabbul érzem magam mikor meséli.


2020. ápr. 8. 06:05
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Típus


1 évesen az enyém is aludt gyönyörűen


16 hónapos kora után nem

Majd 1,5 éves kora és 2 közt újra jól alszik..

2020. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

1.vagyok


Semmit nem rontasz el tehát.

Ne ostorozd magad.


Teljesen normális, hogy nem alszik még.



Akivel együtt szültem, annál a 3 hetes baba sem evett éjjel, peluscsere sem kell.

Ezt sem tartom normálisnak, hogy egy újszülött nem eszik 8 órán keresztül, és nincs tele pelenkája sem.

2020. ápr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Ez a szoptatás és a nem sírni hagyás átka hogy csunyan fogalmazzak. Ha nem ugranál minden nyekkre,hanem határozottan kitartanál,hogy a helyén aludjon,illetve leszktatnád a ciciről,aludna egész ejjel.


Kerdes mennyire zavar ez téged? Mert ha csak azert mert xy babája mar 2 honaposan aludt,akkor ne zavarjon.Ettől te ne vagy rossz anya,sőt...

Viszont ha kimerült vagy emiatt akkor erdemes lenne leszoktatni.

2020. ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak nyekken, nyöszörög, hanem szabályosan ordít, mint akit nyúznak és szerintem most a fogzásra se lehet fogni. Szeretném leszoktatni már.
2020. ápr. 8. 07:06
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Akkor hagynod kell sírni. E nélkul ennyi idősen már nem fogod ezt megúszni.Esti mese,puszik,es ágyba be... ha sír bizonyos időnkent bemenni,megsimizni,de nem kivenni majd kijönni.Ha kitartó vagy,pár nap es aludni fog,de az a pár nap kemény lesz.
2020. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Az én lányom 4 éves korától aludja át az éjszakát. Most 4 éves... Ez van.
2020. ápr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Igaza van a 78 %-nak!. Nem értem, hogy az anyukák miért élvezi,k, hogy nem alszanak sem ők, sem a gyerek? Miért kell állandóan felvenni? Nem lesz lelkibeteg a baba, ha hagyod sírni. Néhány nap alatt leszokik róla és elalszik egyedül is.
2020. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na jövök én, egy iszonyat jó alvó és egy borzasztó rossz alvó gyerekkel! Mindkettő cicin aludt el, aztán leszokott magától. Mindkettőt csak akkor vettem fel, ha tényleg baja volt, holmi nyekergésre meg se mozdultam. Mindegyiket első perctől tudatos alvásra szoktatással kezeltem, külön szoba külön ágy. A jó alvót 10 hós korától maximum egy ordenáré fogzás keltette fel, magától elaludt, átaludta éjszakát. A rossz.. ő most másfél éves, nála semmi de semmi nem válik be, ő egyszerűen rossz alvó és kész. A legnagyobb áttörést azzal értem el, hogy elfogadtam ő ilyen, és amikor megunom, átveszem magunk közé. Ott sem alszik, de legalább nem mászkálok.
2020. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, ez kétéves korig teljesen normális. Az én 14 hónapos lányom is többször felkel éjjel enni, egyszerűen nem tudok mit csinálni, ha nem foglalkozok vele, ordít. Kell neki, igényli.
2020. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem hagytam sírni egyik gyerekemet sem és igény szerint szoptattam őket, mégis 6-8 hetes koruktól átaludták az éjszakát... ez szerencse kérdése szerintem.
2020. ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!