Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek ez is sírni...

Szerintetek ez is sírni hagyás, ha...?

Figyelt kérdés
...a baba sír, mert álmos és a szülő lefekteti, lefekszik mellé, susog és paskolja a fenekét. Tehát nem veszi fel, nem ringatja, nem cicin altatja el.

2020. jún. 11. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez is sírni hagyás.
Nem, ez nem sírni hagyás.
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Jól csinálod!
2020. jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Lehetne jobban, pl cicizést megpróbálni, de pl újszülöttnél nehéz megoldani a hasfájós korszak miatt, de ez nem sírni hagyás, hisz szüntelen foglalkozól vele. Pszcihológia.
2020. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Abszolút nem hiszek benne, hogy mindenre a cici a megoldás. Persze működik általában, de régen a pálinkás kenyér is tok jól elaltatta a gyerekeket mégse volt ideális. Manapság sok anyuka rá szoktatja a gyerekeket a cicire aztan meg itt sír, hogy se aludni semmit nem tud. Hat meg jó hogy nem 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♂️ Lehet lepontozni vérmamik, de ez egy rossz szokás mostanában, és sosem irányul arra, hogy az okokat keressetek csak betömitek a száját. Aki cuminak akarja használni a mellet persze csinálja, csak viselje a következményeit.
2020. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazából két dolog miatt nem erőltetem a cicin altatást. Az egyik az, amit a 3. válaszoló írt (bőven elég éjszaka emiatt kelni, szoptatni). A másik ok, hogy amikor már nagyon fáradt, akkor felcsatlakozik-sír-felcsatlakozik-sír... hosszú percekig és így csak levegőt nyel, nem tud megnyugodni.
2020. jún. 11. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
A szoptatás egy pici babának hogy lehetne már rossz szokás? Az enyém mindig megnyugszik rajta,néha elég neki csak fél perc és már nem is sír vagy elalszik. Nem betömöm a száját hanem ezzel nyugtatom meg,eddig bevált. 4hónapos koráig nyikkre nyakkra cicit kapott,utána már nem kellett mindig mert el lehetett terelni a figyelmét. Most 7 hónapos már sokszor elalszik csak úgy magától,nem szokott rá. Szerintem nem sírni hagyás amit csinálsz,jól van ez így. Csak én nem bírtam ha sír,inkább járkáltam vele,szoptattam stb. Olyan nem volt,hogy lefeküdtem mellé és hallgattam ahogy sír és közben simogattam. Azt én nem bírom.
2020. jún. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg az se mindegy mennyi idős az a baba? Egy fél éves már hallgatja ha az anyja mesél,beszél hozzá esetleg.Egy 3hetes ha sír szerintem még nem. Legalábbis az enyém pont letojta.
2020. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2020. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!