Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sírni hagyás! Kinek, kiknek...

Sírni hagyás! Kinek, kiknek nem vált be? Mit alkalmaztatok tovább?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 13:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Nyöszörgésig hagytam anno, sírni nem.
2017. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem szabad sírni hagyni. Így csak annyit tanul meg, hogy nem számíthat rád. Ha már megszülted, neveld is fel rendesen.
2017. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
55%

Espumisant!

Es a suttogo titkai c konyv modszereit.

A sírni hagyast elítélem.

2017. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
61%

Sosem hagytam sírni! Nyöszörgésig vártam, és akkor már mentem hozzá.


Tévhit, hogy a sírástól tágul a tüdeje, és a többi. Max, csak annyit tanul meg ebből, hogy nem számíthat rád, ha baj van. A hiszti megint más téma.

2017. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
70%
Elsővel értek egyet, nyörörgésig igen, sírásnál felveszem megnyugtatom.A férjem vigyázott a 10 hónapos babánkra, elszaladtam a boltba.Mire haza értem láttam, hogy a fürdőben ott vannak a ruháik, mind tiszta hányás.Apuka úgy gondolta, hogy hagyja kicsit sírni, majd annyira felmérgelte magát a gyerkőc, hogy a 2 órával korábban kapott étel nagy részét kihányta.Egyébként sem gondolom, hogy jó sírni hagyni a gyereket, de párom példájából okulva meg pláne, hogy nem.
2017. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
64%

Se tehén, se disznó, se baromfi és még kapálni való krumpli sincs. És nincs a gyerek mellett 4 másik, viszont van mosógépünk. Szóval nem halunk éhen ha a síró babát megvigasztalom.

Én nem hagytam sírni azért mert port akarzam törölgetni vagy mosogatni. Semmi olyan létfontosságú dolog nem volt, amiért hagynom kellett volna sírni.

2017. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván fontos, hogy milyen idős gyerekről van szó. Az én babám nagyon sírós, mindig ölben volt amíg egy nap az anyósom elő nem állt a sírni hagyós módszerrel, én meg tapasztalatlan anya lévén megfogadtam. 3 hós volt a babám, mikor kipróbáltam, 1 perc után már rohantam volna be a lányomhoz, úgy sírt, de anyósom nem engedte. 10 perc után már fulladozott a pici, ekkor löktem fel anyósomat és megvigasztaltam a babámat. Onnantól soha többet! Az anyai ösztöneimre hallgattam. Nekünk a hordozó kendő vált be nagyon, abban sosem sírt.
2017. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%

Pontozzatok le, de én ezt nem értem. Naponta több kérdés is van arról, miért sír egy csecsemő, ha egyedül van hagyva, mit lehet tenni, stb.

Miért baj az, ha a baba nem szeret egyedül lenni a kiságyban? Mi más dolgotok van azon kívül, hogy a csecsemőtöknek mindent megadtok, az anyai ölelést is, akár órákon keresztül. 2-3 hónapos babákat akartok benevelni, egyedül hagyni ...

A háztartás megvár, vagy a hétvégén a férjemmel együtt megcsináljuk. Ahol tesó van, ott bocs, de hamarabb kellett volna ezen gondolkodni. Vagy a megoldás ilyenkor a hordozás, így jut kéz a többi gyereknek is.

A kisbaba egy ilyen műfaj, nem szeret egyedül lenni,kell neki az anyja. Majd ha érdekesebb lesz a világ, mint anya ölelése, akkor nem tart majd rá igényt.

Az én babám akkor nem sír, ha mellettünk van. Lerakom az étkező asztalra a mózesben, vagy pihenő székben. Körülötte jövünk megyünk, beszélünk, így nem érzi magát egyedül. Ha nagyon álmos, csak akkor alszik az emeleten a kisagyaban.


Aki sírni hagy egy csecsemőt, annak nincs szíve.


Nekem 4 gyerekem van, az első hármat sorozatszültem, hogy ezzel az itt divatos kifejezéssel éljek, 20 hónap van közöttük. Mégsem sírt egyik sem soha nevelési célból.

2017. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
66%
Az esti sírás az egész napos feszkó levezetésére szolgál. Ekkor szerető ringtás kell. És megmutatni, milyen ó elaludni a kiságyban. Ez volt a Suttogóban, és bejött.
2017. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
A Suttogó titkai-ra is azt írják hasonló,mint a sírni hagyásos módszer,talán valamivel humánusabb.
2017. ápr. 22. 15:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!