Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől változhat meg hirtelen...

Mitől változhat meg hirtelen az elalvása?

Figyelt kérdés
3 napja nem akar aludni se nappal, se éjjel. Eddig aludt mindig ebéd után kb másfél-2 órát, este pedig 8-tól reggel 6-ig,néha tovább. 17 hónapos kislány. Mindig a megszokott módon, vacsora, fürdés, meseolvasás után fogta a takaróját, odament a kiságyhoz, kérte hogy tegyem be, jóéjt puszi, ő a kedvenc alvóspózba feküdt és kb 5 perc múlva aludt is. Ebéd után ugyanígy takaróval vonult a kiságyhoz, puszi, kimegyek és aludt is. Látszik rajta hogy álmos, de játékkal "pörgeti" magát, futkoz fel alá, ha beteszem az ágyba akkor sikít, sír hogy anyanyanyaaaaa.. Szívszaggatóan. Tegnap és tegnapelőtt 3-4 óra alatt aludt el.... És már 5kor ébredt... Ha a foga miatt lenne azt már meg tudja mondani, meg akkor nem lenne jókedvű egész nap. Nem változott semmi, mégis ezt csinálja. Gondoltam magam mellé teszem és együtt alszunk, de csak játszani akart, csikiz, mutatja/mondja hol a poci, fül, száj, szóval direkt ébren tartja magát. Teli torokból üvölt mikor beteszem az ágyba,soha nem volt ilyen.
2020. aug. 6. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, tettem is fel kérdést.Azoknak lett igaza akik azt mondták hogy el fog múlni hamarosan, vannak ilyen alvásmegborulások.Tartott vagy 2 -2és fél hétig.Horror volt, de utána visszaállt a normálisra.
2020. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen időszak a gyerekek nagy részénél van. Azt tudom mondani, kitartás, el fog múlni. Nálunk is volt amikor kicsi volt a lányom. Sokszor annyira fáradt voltam én is, hogy állva képes lettem volna másnap elaludni. A kicsik alvási szokásai változnak.
2020. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt írod, "nem változott semmi". De igen. Ő változott. Remélhetőleg visszaváltozik :).
2020. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!