Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mégis mit kellene tenni vagy...

Mégis mit kellene tenni vagy hogyan kellene elrendezni?

Figyelt kérdés

2 szobánk van, egy kis folyosó, egy konyha, egy wc, egy fürdő.

Van egy másfél éves kisfiam, és nemsokára megszületik a második gyerekem, de még mindig nem tudom, hogy mi legyen, hogy legyen, mindegyik megoldás rossz.

Első variáció: a nagy alszik a mi szobánkban, a kicsi meg a másik szobába, de akkor a nagy fel fog kelni arra, hogy felkelek. Meg a gyerek csendben és sötétben szeret elaludni, én meg csak úgy tudok elaludni, hogy szól a TV. De amint bekapcsolom a TV-t, bármennyire is leveszem kis hangerőre, 1-esre vagy 2-esre, felébred. Én meg nem tudok TV nélkül elaludni.

Második variáció: a kicsi alszik velünk, de akkor meg a párom nem tud aludni, mert fel fog kelni a kicsi sírására. És ha a konyhában és a folyosón altatnám, akkor meg a nagy ébred fel a sírásra.


Mit csináljak?


2020. aug. 11. 18:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
34%

20!


Feltételezem a kerdezo esetében a két szoba konkrétan két szobát jelent, nem nappali plusz két szobat.

2020. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező esetében akárhogy is nezem, marad a fürdő 😀 max ha a két gyereket osszerakja akkor nem. De azt írja fel évig vannak ebben a házban. Hat nekem mondjuk ennyi kellett, hogy már ne fájjon a gátam szules után és beszelgethessunk szexről. Szerintem fel évet kibírnak akárhogy.
2020. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
3%
Fel ev szex nélkül???
2020. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
71%
Hát képzeld el a szexet a kellemes érzés helyett úgy, mintha éles késsel dugnának. Na ugye, hogy máris kihagyható programnak tűnik 🤷🏼‍♀️ Én sem örültem neki, de most mit lehet tenni? Meg kellett várni, hogy elmúljon.
2020. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
2%
Azért én kevés undorítóbb dolgot tudok elképzelni a konyhában szexelésnél. Ott kefélsz, ahol a gyereked eszik? Te állat vagy vagy ember?
2020. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

24!


😱😱😱 Na igen, így megértem...

2020. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%

25!

Nálunk pl van étkező is és biztosan meglepő lesz, de takarítani is szoktunk

2020. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Derjaderja ***** válasza:
61%

A Kérdező szempontokat kért a döntéshez, a WHO ajánlas is egy szempont, azért írtam le, és igen, elég meggyőző tanulmányok voltak erről.

Amúgy 2 kisgyerek mellett akkor is ritkán tud az emberek többsége szexelni, ha bárhol is vannak elhelyezve. De elég hozzá egy letehetetlen többemberes 20 percenként ébredő vagy egy beteg baba is.

Nyilván sok múlik a gyereken, a szülők egyéb lehetőségein és preferenciain is.

Én pl nyugodtan szexelek egy velünk egy szobaban alvó csecsemő mellett, de egy kisgyerek mellett már nem igazán, simán szexelek a nappaliban, a fürdőbej vagy a konyhában is, vki meg nem.

Ha meg itt a párom kamasz fia, akkor a ház másik felében sem tudok ellazulni, mert annyira aggaszt, hogy felébred és meghallja.

Annyi szempont és helyzet van.

2020. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Derjaderja ***** válasza:
32%

Amúgy meg nekem pl 18 és 28 éves korom között összesen 2 év időtartamig tartott (3db) kapcsolatom, a többi 8 alatt nem szexeltem és nem zavart különösebben.

Innentől a csecsemő gondozásnál sem érzem szempontnak, max egy fel évig ritkább az együttlét, párom se omlik össze tőle, a munkaja miatt így is ő a hullafáradt és így is en kezdeményezek többet.

Nekünk ez valahogy belefér, hogy ez a 4 ev, amig a 2 gyerek kicsit kikupálódik, nem igazán az erotikáról szól.

Mások meg mások.

2020. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
25 de egyébként honnan jött neked a konyha? Ezt nem is írtuk. Bár valaki már azóta reagált, hogy miért ne. Mondjuk a mi konyhánk elég kényelmetlen lenne erre a célra, de kinek mi.
2020. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!