Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet elrendezni az...

Hogyan lehet elrendezni az orvossal, ha császárral akarok szülni?

Figyelt kérdés
Akinek volt, vagy tud ilyet leírhatnà a tapasztalatait?
2015. dec. 21. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem az első sürgősségi volt, a másodiknál így eleve esélyes volt a császár. Viszont az első fiammal voltak komplikációk, így én alapból hajlottam a másodiknál a császárra. Megbeszéltem a dokimmal,hogy ha lehetne, akkor legyen az. Belement!
2015. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
22%
Gondolom itt is pénz beszél... Sajnos.
2015. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
mikor felfogadod akkor mondod, gondolom akkor program császár lesz, bemész az időpontra és odaadod a jól megtömött borítékot. Barátnőm dokija 50 ezret kért a szülésért, azt mondta plusz 30 ezer és császár lesz. Meg persze a vizsgálatonként 8000 tarifa.
2015. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
31%

Szia,


gondolom pénz kérdése.. Miért akarsz császárral szülni? Megfosztod magad egy fantasztikus élménytől.... :(

2015. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 Katoonene ***** válasza:
37%
Szia! Miért akarsz szenvedni még jobban? A császármetszés egy kemény hasi műtét.Hetekig szenvedsz utána... Nem bírsz feküdni, felkelni, jóformán menni sem.. És úgy kell ellátnod egy újszülöttet..Én senkinek nem kivánnám!! Nem hogy még így akarjak szülni. Imádom az ilyen sztereotípiákat, hogy a császár az "Jó"....
2015. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
Azért mert azzal szeretnék szülni. Bàr az hogy miért az nem ide tartozik, csak segítséget kértem hozzà. Az meg, hogy a természetes szülés fantasztikus, hàt ki, hogy gondolja.
2015. dec. 21. 21:52
 7/72 anonim ***** válasza:
32%
Ha azt hiszed, hogy a gyereknevelésben is mindig tudsz majd kompromisszumokat kötni és választhatod a könnyebbnek vélt utat, csak szólok, nagyon rosszul gondolod...
2015. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 Katoonene ***** válasza:
15%
Akkor szülj császárral :D Bár úgy sem fogja a doki megengedni.. Amikor felkelsz másnap azt is megbánod, hogy megszülettél olyan fájdalmaid lesznek.Majd akkor ez jusson eszedbe ;)
2015. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
64%

" Amikor felkelsz másnap azt is megbánod, hogy megszülettél olyan fájdalmaid lesznek.Majd akkor ez jusson eszedbe ;)"

Jaj, hagyjuk már ezt, én három császárossal feküdtem egy szobába, garantáltan egyik sem volt olyan rosszul, mint én a szétszakadt alfelemmel. És persze mind a három meg volt győződve róla, hogy nekem sokkal könnyebb, mert nincs szétvágva a hasam. Hát tényleg, épp csak összesen két testhelyzet volt, amiben nem láttam csillagokat: a térdelőtámasz és a stabil oldalfekvés. Na, lásd el így a gyereked!

Volt már hasi műtétem, tudom, miről beszélek. Soha többé senkinek nem hiszem el, hogy császár után nehezebb regenerálódni.

Kérdezd meg az orvosodat, mennyivel kerül többe, ha programcsászárral szeretnél szülni. 10-ből nyolc orvos tutira nem fog kötözködni, ugyanis nekik is ez az egyszerűbb és a biztonságosabb, nem véletlen, hogy annyi a programcsászár, amennyi.

2015. dec. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
*szobában (bocsi)
2015. dec. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!