Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mégis mit kellene tenni vagy...

Mégis mit kellene tenni vagy hogyan kellene elrendezni?

Figyelt kérdés

2 szobánk van, egy kis folyosó, egy konyha, egy wc, egy fürdő.

Van egy másfél éves kisfiam, és nemsokára megszületik a második gyerekem, de még mindig nem tudom, hogy mi legyen, hogy legyen, mindegyik megoldás rossz.

Első variáció: a nagy alszik a mi szobánkban, a kicsi meg a másik szobába, de akkor a nagy fel fog kelni arra, hogy felkelek. Meg a gyerek csendben és sötétben szeret elaludni, én meg csak úgy tudok elaludni, hogy szól a TV. De amint bekapcsolom a TV-t, bármennyire is leveszem kis hangerőre, 1-esre vagy 2-esre, felébred. Én meg nem tudok TV nélkül elaludni.

Második variáció: a kicsi alszik velünk, de akkor meg a párom nem tud aludni, mert fel fog kelni a kicsi sírására. És ha a konyhában és a folyosón altatnám, akkor meg a nagy ébred fel a sírásra.


Mit csináljak?


2020. aug. 11. 18:20
1 2 3 4
 31/31 Derjaderja ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nem csak fekve lehet szexelni. Hozzá se kell érni se az asztalhoz, se a pulthoz, meg nem csak úgy lehet szexelni, hogy minden ússzon a testnedvekben.

Megjegyzem ez abszolút csak kulturális előítélet, mert a nyál amivel pl az evőeszközuket szennyezzük, sokkal fertőzőbb mint pl az ondó, ami kvázi "steril" (különben baj van).

Meg hát szoktak takarítani az emberek, és (szerintem) normális konyhaban nincs is elől se étel se eszköz csak étkezésidőben.

2020. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!