Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Cumival aludni mennyire káros...

Cumival aludni mennyire káros egy 8-10 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Ha napközben egyáltalán nincs a szájában, csak alvás előtt/alatt?
2020. aug. 25. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam, hogy fogbarát cumival altattam el, főleg, amikor jött a foga, csak akkor kellett neki, meg az esti elalvásoknál, cici helyett.


Amikor mélyen elaludt, kivettem a szájából és ő aludt tovább.

2020. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ez tény, de az hogy csak alvásnál van nála az már egy jó kompromisszum.

Az én fiam rettentően cumis, lenne. De pl játékhoz sosem kapta meg. Míg kisebb volt autóban vagy ha fáradt volt babakocsiban is odaadtam, ma már csak alváshoz kapja meg, alvás közben nincs is a szájában mert kiesik, csak önmaga elaltatásához kell. Illetve ha beteg akkor napközben is van hogy odaadom, de játékhoz akkor sem

2020. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maximálisan túl van ez (is) tolva manapság. Arról nem beszélve hogy gyártanak fog barát cumikat is.
2020. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3, mit értesz túltolás alatt? Hogy túlaggódom? :)
2020. aug. 27. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt érti. Még csak 8 hónapos.
2020. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
Semennyire sem káros.
2020. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!