Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 honapos babam, anyatejes,...

10 honapos babam, anyatejes, sosem aludt tobbet mint 2-3óra és folyton kel éjszaka cicizni. Nem bírom mar a nemalvást és idegileg sem a sok ejszakázást. ha este cici helyett tápszert kapna az segítene? vsgy hagyjam, hadd sírjon, majd elalszik?

Figyelt kérdés
annyira kialvatlan vagyok, hogy néha mar hallucinalok is és spontán lecsukódik a szemem. ugy gondolom ennél az állapotnàl bármilyen drasztikus megoldás segítene, csak alhassak.

2020. szept. 7. 21:27
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, akkor inkabb nem próbálom meg a tápszert.
2020. szept. 8. 10:24
 22/23 anonim ***** válasza:

1.5 éves korára rendeződött. Két hónappal előtte kezdett járni, ekkor raktuk át nagy ágyra és kiderült, hogy a hálózsákot is utálta.

4 hónapig szuperül aludt, most megint elkezdett 2x ébredni, de ez a korábbi 7-8 alkalomhoz képest meg se kottyan.

Kitartást neked! Nehéz elhinni, de tényleg jobb lesz idővel.

2020. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy ne cicicel aludjon el


Tehát még ébren legyen, amikor lecsatlakozik..



Van olyan baba, skinek gond hogyha felébred és nem ugyanazt az állapotot észlelei, mint amikor elaludt.



Emiatt én mind2 gyereket félébren szoktam letenni..

Már elpilledjen...de ne aludjon...

2020. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!