Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti hogy birjatok az...

Anyukák ti hogy birjatok az éjszakázást?

Figyelt kérdés
Valószínűleg sokat fáj a hasa és olyankor nagyon sokat fent van éjjel de van hogy nappal is alig alszik. Ti mit tudtok csinálni és hogy birjatok?

#éjszaka #sírás #Baba hasfájás
2019. márc. 4. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát elég nehezen, de a férjem is ugyanúgy kel, szóval így kibírható(bb), hogy egyszer ő kel, egyszer meg én. Ha csak “siman” fent van, szóval nem sír vigasztalhatatlanul meg ilyenek, akkor nem gubbasztunk mellette, majd elalszik..
2019. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem most 5 hónapos a fiam, es meg 1x kel. Ez mar kibírható, simán felkelek mert megszoktam. Na az eleje embert próbáló volt, meg ha nem is volt hasfájós...3 óránként kelni pfff....

Le a kalappal a hasfájós anyukák előtt...

2019. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen én is szeretnem rá szoktatni hogy ne keljen olyan sokszor max 2 x már benne lennék
2019. márc. 4. 20:06
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Kislányom első 6 hónapban kb 8 alkalommal kelt éjjel, utána 1 éves koráig 3-4szer, majd 2 éves koráig 1-2 alkalommal inni.

Az első időszakhoz képest a 3-4 ébredés már kb meg sem kottyant.

Tudom, hogy klisés, de hozzá lehet szokni idővel.

2019. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bogus20 ***** válasza:
33%
Azért ha 3 hónapos kor után is ilyen sokat van fent, vagy nem látsz semmi javulást fordulj szakemberhez. Egy ismerősömnek pl. refluxos volt a babája, az könnyen kezelhető.
2019. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Szrul. Annyira ránk férne már pár jó alvás. De egy év alatt jó, ha 3-5 éjszakát aludtunk végig vagy 1 ebredessel. :(


De azért néha becsukom a szemem pl, amikor tusszentek 😂😂

2019. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nehezen. Két éves múlt (a negyedik), de most átlag 4x kel.

Hy tudok du alszom egy 20-40 percet, ha nem kell dolgoznom, az feltölt.

Hétvégén picit többet tudok pihenni.

2019. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Az elején sokat volt fenn, pocakfájás


Aztán 2-3 hónaposan átaludta szó szerint az éjjelt


Jött a fogzás

7 foga van 7 hónaposan


7 után teszem le aludni

11 ig kel 1-1,5 óránként, aztán 2:30-tól megint óránként..

Napközben 1-2 szer alszik 35 percet,.


Szerintem jól birom


Főleg azokat az éjjeleket értékelem nagyon, amikor mégsem kel ennyit..


Nálunk csak én kelek..sőt a nehézség általában az, hogy úgy intézem, fel se ébredjen a férjem, mert hajnalban megy dolgozni..


Nem is tudna mit csinálni.. Szoptatni nem tudja...


Azért kel ennyit, mert fogzik plusz napközben minden érdekesebb, mint enni.. Éjjel pótol

2019. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kifingtam....van az a pont, amikor az ember már könnyezni sem tud a fáradtságtól- csak kábult...

3. gyerek most 10 hós és úgy megszivat, hogy csak na....

Annak örülök, ha csak 2-3x ébred fel- ha szar napunk van akkor 5-8x..... van hogy egy szaros óra sincs két alvás között...

Sokszor úgy érzem reggel, hogy nem is volt este...

Én dolgozom mellette- igaz itthonról az esetek többségében, de totál kivagyok... Annyira nehéz reggelente - hogy azt elmondani sem tudom- mert tudom, hogy újra indul egy nap- a másik kettő gyerek kialudt a férjem többnyire kialudt- nem Ő kel fel a kicsihez.... - rohanás reggel -suliba a nagyokat... utána meló- utána menni értük edzésre -vagy csak összeszedni- mellette háztartás és még "legyek jó nő, szupi anya" is.... inkább egy ördögűzős-zombihoz hasonlítanám magam sokszor.... persze a srácok felé a jófej mamit kell hoznom, nem az előbbi rémséget, hisz, nem ők tehetnek róla, hogy a kistesó megint nem aludt.. :) hát így vagyok én a kialvatlansággal...

2019. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Szégyellem de azt kell mondjam, hogy az eleje maga volt a pokol.. Nem arról volt szó, hogy hányszor kel, hanem konkrétan nem aludt. Le sem lehetett rakni. Voltak éjszakák ahol összesen 30 perceket aludtam... És nem csak simán fent volt hanem ordított. Fizikálisan és mentálisan is nagyon nehéz volt. Sajnos az, hogy nem pihentem nálam azt eredményezte, hogy rohamosan apadni kezdett a tejem. Mi próbáltunk mindent, amit lehet de semmi nem vált be a hasfájására.

Nem volt mit tenni, mint várni... De addig se éjjelem, se nappalom nem volt. Aztán 3 hónaposan elmúlt, minden nappal egyre jobb. Most 4 hónapos és átalussza az éjszakát. Valószínűleg csak időleges, mert aztán majd jön a foga, és lesz majd ezer más dolog ami megzavarja az éjszakákat. De jelenleg most jó. Tarts ki, nem lesz mindig ilyen nehéz!

2019. márc. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!