Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ugyan abban a pozìciòban...

Ugyan abban a pozìciòban alszik a babátok? Akinek nem tud forogni, komolyan átalussza az éjszakát, hason vagy háton?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy pár hetes hònapos babák átalusszák az éjszakát. Hogy? Komolyam képes egy baba 10-12 òrát pl hason fekve aludni?
2020. nov. 4. 13:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

Na megjöttek lepontozni a féltékeny anyukák akiknek 2 évesen se alussza át a gyerek az éjjelt...

10-es az enyém egyáltalán nem bukott. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor jött ki bármi a büfivel együtt plusz a fejét amúgy nem a plafon fele fordította, hanem valamelyik oldalra. Így egyáltalán nem paráztam ettől. Nagyon bukóa gyereket amúgy nem szabad hanyatt altatni nyilván.

2020. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Off: en ugy tudtam hason tilos, korhazban lelkemre kotottek h csak haton🤷🏼‍♀️
2020. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Erre azt tudom mondani:

- ne altasd hason, mert növeli a sids kockázatát

- ne altasd hanyatt, mert megfullad a böfitől

-ne altasd oldalt mert tönkremegy a csípője.


Legjobb ha lebegő bűbájjal a levegőben tartod 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

2020. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

10es vagyok: köszi! én már nem tudom mi a jó, de az enyémet nem lehet még háton, csurog belőle a tej... ha meg oldalra teszem, hátára mocorog. Hason nyugodtan altatom, légzésfigyelővel, párna, egyéb bizbasz nélkül. Csak délután szokott háton mellettem szundítani teljes átszellemüléssel, lehet jobban aludna úgy. De ha ez van, ez van :)

Amúgy meg mindenki mást ajánl, sztem ezt se lehet a nagykönyv szerint, jól csinálni, mert ezek a "buta babák" csak nem olvassák az ajánlásokat. :D

2020. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk amúgy a kórházban azt mondtak, ékeljük ki, aludjon oldalt. Az azért nem valószínű, hogy nyomorék lesz emiatt. Főleg ha az oldalt is váltogatjuk. De igen. Magunkra vagyunk utalva ebben a döntésben.
2020. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4 és fél hónapos koráig fészekben aludt mellettünk, 1-2-szer kelt csak fel éjjel, evett és aludt is. Mióta forog, azóta a kiságyában alszik. Most lesz 8 hónapos. Körbejárja éjszaka a kiságyat, forog, egyszer hason, egyszer háton, egyszer oldalt alszik. Most is csak max 2-szer kel fel, eszik és alszik.
2020. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én először háton vagy oldalt kitamasztva altattam. Kelt 3-4x


Egyszer egy csaladtag unszolasara hason raktam le, na, azóta alussza végig az éjszakát...


Azóta is hason alszik (14,5 hós)


Nekünk volt legzesfigyelo, nem volt nagyon bukós

2020. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Korhazban oldalt fektettem kitamasztva, lekapott a noverke a 10ujjamrol miatta. En is hason altatasra eskudnek de bukos baba sajnos:(
2020. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nyìregyházán oldalra fektetik a babákat a kòrházban..ki tudja már mi a jò🤷‍♀️
2020. nov. 5. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!