Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sokáig egy pozícióban ülök...

Ha sokáig egy pozícióban ülök (kb.1 óra), és utána azt észlelem, h. elgémberedtem, kicsit szúr a méhem alján, azzal ártok a babának? Gondolok itt a magzati vérellátásra.

Figyelt kérdés
Lehet kicsit butának tűnik a kérdés, sorry, de kb. minden nap tapasztalok valamit, ami megrémít. Egy puha párnán ültem kinyújtott lábbal a kanapé mellett, a kanapén a laptop, amin dolgoztam, és kb. 1 óra után, amikor befejeztem a munkát, álltam fel. ekkor észleltem, h. eléggé elgémberedtem, nyilallt a méhem aljába, és totál beparáztam attól, h. már egy órája ülök, és vajon kapott-e elég vért a méh és a magzat (13. hetes)? Okozhattam ezzel valami bajt?

2020. jan. 13. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Nem, semmi baj :) azért a vérkeringésed ettől még jó maradt. Később lesz olyan, hogy hanyatt pl elzsibbad mindened, na az nem jó, de az us inkább téged bánt.

A laptop ne fűtsön be túlzottan, arra figyelj, most ez jutott eszembe.

A mehszalagok is alakulnak, attól is fájhat alul-oldalt.

2020. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ugye tudod, hogy más nők háborúban, meg koncentrációs táborban voltak terhesek? És még a babát is megszülték általában. Hát, nem ilyen problémáik voltak az biztos. Semmi baja nem lesz a babádnak.
2020. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm a lepontozást. Írja már le aki ilyen rendi volt, miért is kaptam?!

Első.

2020. jan. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igazából ha belegondolsz éjszaka míg alszol akkor ki tudja hány órát fekszel ugyanabban a testhelyzetben és az is rendben van szóval nyugi. Én is parás vagyok megértelek😁
2020. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!