Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt olyan, akinel nem...

Van itt olyan, akinel nem valtozott a baba alvasa 4 honaposan?

Figyelt kérdés
Mindenkinel beut a "krach" 4 honap korul? Most 3 es fel honapos, ejszaka 0-1-2x kel max, cicire visszaalszik (100% anyatejes). Ez az allapot ugy erzem tarthato es nem vagyok full zombi, megis rettegek a 4 honap koruli valtozasoktol mert minden baratnomnel az tortent hogy elkezdtek orankent kelni a babak 😩. Van remeny hogy ilyen marad?
2020. dec. 9. 06:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Az én fiamnak nem változott, 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát, már 8,5 éves.

A kislányom 3 hónapos, ő 7 hetes kora óta nem kel éjjel, kíváncsi leszek nála mi lesz, bár én itt olvastam először erről a 4 hónapos alvás borulásról, soha ilyet nem hallottam senkitől előtte.

2020. dec. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
1. vagyok. Hozzáteszem nekem mindkét gyerekem tápszeres, ők kiegyensúlyozottabb alvók általában.
2020. dec. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!


Igen az anyatej 5-6 ora alatt kiurul a baba szervezetebol ezert kelnek mert ehesek. Mondjuk ma reggel 6ig aludt de mar kopogott a szeme azert altalaban 1x megebred hogy kajas. Ez nem is zavar mert cicin visszaalszik de azert az orankenti keles eleg ijeszto, allitolag a mozgasfejlodes miatt lesz. O mar atfordul az oldalara de gondolom mas mozgasok is bejonnek.

2020. dec. 9. 07:30
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem volt nagy vàltozás


7,5 -10 hósan volt a “nagy alvásborulálsa” mindkét gyerekemnek

2020. dec. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem volt. 13 órát aludt egyhuzamban 4 hónaposan. Újszülött korától átaludta az éjszakát. Anyatejes volt, de 4 hónaposan már természetesen hozzátápláltam.
2020. dec. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lányomnál pont jó irányba változott 4 hónap után. Addig borzalmasak voltak az éjszakák, hasfájós is volt, volt olyan, hogy 10x kelt. 4-5 hónapos kora között egyre jobb lett, csak 2-3x kelt fel, 5 hónapos kora után pedig már csak egyszer.

A kicsi pedig még csak 3 hónapos, ő jobb alvó most, mint a nővére ennyi idősen, de ő is kel 2-3x enni éjjel, mondjuk alszik is azonnal vissza. Remélem nem romlik el🙏🏼

Anyatejesek egyébként mind a ketten.

2020. dec. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem változott egyiknél sem. Amikor a fiam kisbaba volt, nem is tudtam, hogy egyáltalán létezik ez a dolog. Akkor futottam bele egy írásba róla, amikor pár évvel később a lányommal voltam terhes. De mindketten átalusszák az éjszakát 1-2 hós koruktól, 4 hósan sem történt semmi.
2020. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ikreim vannak, az egyiknél valtozott, a másiknál nem.

De a 8 hós alvásborulás, szepa, 9 hós növekedési ugrás jó nagy egybefüggő sz*pás volt 🙂

2020. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 hónaposan nem változott 6 hónaposan ahogy elkezdett kúszni, meg jönni néhány új fog megborult kicsit, de tartható.
2020. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Óránkénti kelésről szó se volt. 10 és 16 hetes kora között átaludta az éjszakát (9-10 óra ébredés nélkül), azóta 6+4 a legrosszabb, 9 óra egyben a legjobb alvása, és a kettő között van mindenféle.
2020. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!