Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt olyan akinek 1 éves...

Van itt olyan akinek 1 éves gyereke mar nem akart napközben aludni?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve. 13 eves kislanyom minden elvását nagyon korán elhagyta. 9 hónapos korától már csak 1x alszik 12:30 körül altatom es kb 14:15-ig alszik...de most ez az altatás nagyon nehezen ment...nagyon félek attól h mar egyszer sem akar aludni...szerintem még túl kicsi :(

2020. dec. 21. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Voltak próbálkozások de nem igazán volt választási lehetőségük, csendben kellett feküdniük a félhomályban, előbb-utóbb elaludtak, ha akartak ha nem. Most 6 évesek múltak és még alszanak délután.
2020. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenhol vannak hullámvölgyek mikor pár napig, vagy akár egy két hétig is nehéz altatni. Nagyon kicsi még ahhoz hogy ne aludjon. Én mindig azt láttam a saját fiamon, hogy nagymozgások fejlődésénél, sőt később értelmi fejlődésnél is voltak ilyen időszakok. Aztán minden visszatért a szokott irányba.
2020. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ez az altatás most nehezen ment,még nem biztos hogy el akarja hagyni a napközbeni alvását. Szerintem még nem bírná ki reggeltől estig ébren. Sok az,kicsi még hozzá. Ráadásul rohannak,pörögnek,hihetetlen energiájuk van,kell legalább 1 óra pihi. Az én fiam 13 hónapos,3 hónapja egyszer alszik nap közben,de kell neki. Kizárt hogy bírná ezt a tempót,amit diktál egész nap. Néha 5 perc alatt elaltatom,de van hogy fél óra,változó. Ha kiviszem sétálni,és eljön a lábán egy fél buszmegállónyit és haza,tuti siker.
2020. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lànyom 14 hòs ès sosem akar aludni. De ez nem jelenti, hogy nem àlmos, csak baromi nehèz elaltatni, mert minden izgalmasabb.

Szerintem sem hagyja el az alvàst a lànyod, csak nehezebb altatni.

2020. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet...este is katasztrófa. Azt hittem pikk-pakk elalszik majd mivel láttam a szemén h mar csak csukogatja el...ilyenkor addig dörzsöli míg nyitva nem bírja újra tartani...nem értem mi történt :(
2020. dec. 22. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!