Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A gyereketek szereti a hajatok...

A gyereketek szereti a hajatokat simogatni, túrni elalváskor? Hogy alakult ki ez nála és meddig tartott?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Az enyém akkor kezdte amikor,felfedezte, hogy van hajam.

Kb-17-18 éves koráig tekergette a hajam.

2020. dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

A kezemet fogja, babaként is így volt, én vagyok az "alvókája", bár már szerencsére nincs akkora balhé ha nem adom oda (lassan 5 éves).

A hajamhoz senki nem érhet!

2020. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Úgy alakult ki, hogy a szülés utáni hajvágásból szépen kezdett újra hosszú lenni és felfedezte, kb. 10 hónaposan. Elalváskor szereti babrálni, nem látok ebben semmi rosszat. Napközben is hozza a fésűt, hogy "megfésülöm anyát".
2020. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
2-es, tisztára, mint anyám. Visít, ha a hajához érek.
2020. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Egy idő után felfedezi a saját haját és áttér arra, mivel az mindig kéznél van. Én 30 éves korom tájékán hagytam abba.
2020. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%
Az én kislányom fél éves kora óta pödri az Apja haját most öt éves és ugyanúgy kihagyhatatlanúl.Szerintem ez nem egy rossz dolog. Van aki párna csücsköt zsurmol van aki ringatja magát ez is egy féle megnyugvás.
2020. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!