Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tehetnék, hogy 40 percenké...

Mit tehetnék, hogy 40 percenként ne ébredjen fel nappal?

Figyelt kérdés
Csak délben szokott ennél hosszabban aludni, általában 2-2,5 órát. Ezen kívül viszont nem tudom 40 percnél tovább altatni, ritkán van az, hogy délután 1 órát egyben aludjon. Pedig jó lenne ha délután is aludna annyit mint délben. Vagy idővel beáll majd egy rendszer? 7 hónapos a babám.
2021. jan. 24. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan nem kell, és nem is fog már ennél többet aludni, hanem egyre kevesebbet. Az, hogy délben 2-2,5 órát alszik tedd össze a kezed. Az enyém 7,5 hónapos, délelött 10körül alszik 0,5-1 órát, az 1 óra nagyon ritka, inkább kevesebbet. Délután 1 körül pedig 1,5-2 órát. És ennyi a napi alvása. Nem is kell nekik már ennél több.
2021. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom most 9 hónapos, de soha nem aludt egybefüggően ennyit nappal. Most 2x alszik 1:20 percet (úgy, hogy ott kell lenni vele, mert 40 perc után megébred és vissza kell altatom) , azaz a nappali alvása összesen 2:40 perc. Szerintem a Te babádnak is bőven megvan a nappali alvás mennyisége, ha délben ilyen sokat alszik.
2021. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a babád tök jól alszik. A 3 hónaposom se tud mindig 2-2.5 órát aludni egyben.
2021. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, de örülnék, ha ennyit aludna. Szintén 7 hónapos, mostanában 2x fél óra (!) a nappali alvása, és éjjel is 1-1,5 óránként megébred. Fogalmam sincs, mit csináljak vele, visszaaltatni (nappal) lehetetlen, pedig látszik, hogy nem elég neki.

2-2,5 óra alvás, te jó ég, azt se tudnám, mit kezdjek ennyi szabadidővel 😃

2021. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell, hogy ennyit aludjon délután is. Ez az alvás tökéletesen elég neki ebben a korban. Majd ez is egyre kevesebb lesz, mert nőni fog az ébrenléti ideje.
2021. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor elvoltam tévedve. 😬 Azt hittem, hogy a délutáni alvókája nem jó, mert a déli alvása után van hogy 2 vagy akár 3 alkalommal is alszik még de csak 40 percet. Van hogy még 6 körül is bealszik.
2021. jan. 25. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!