Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek bukik a babája ki...

Akinek bukik a babája ki milyen pózban altatja este?

Figyelt kérdés
Illetve milyen párnát használtok?

2021. febr. 8. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Minden baba bukik...
2021. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nekunk lefekves utan jon vissza... ra kb 1 orara
2021. febr. 8. 17:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kislányomnal is hasonló, ő hason alszik. Nem választás kérdése volt , a hátán nem tudom elaltatni, csak hason hajlandó.
2021. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Evés után 20 percig függőlegesben tartottunk, aztán hason. Nem volt párna.

A hátránya az volt hogy így éjjel"hozzászokott" a kézben altatáshoz, ezzel később is küzdöttünk főleg nappal. Sosem volt a leteszem,cumi és elalszik baba (a cumit se fogadta el)

2021. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet kapni kifejezetten refluxos babáknak ék alakú párnát. Azzal meg tudod emelni a kiságyban a matracot,hogy fejrésznél emelve feküdjön a baba. Az én fiam velem alszik,úgy oldottam meg,hogy a babafészek alá hajtottam egy plédet,így emeltem meg. Eltelt kb.2 hónap,erősödött a záróizma a gyomrában és elmúlt a bukás. Érdemes lenne neked is legalább egy hónapig emelten altatni. Ha azután sem múlik,egy gasztrós dokit keress fel,javasoljon sűrítő tápszert vagy anyatejhez sűrítő adalékot. De szerintem az emelve altatás használni fog nektek is.
2021. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kislányom refluxos volt. Minket már eleve azzal az utasítással engedtek haza a kórházból, hogy meg kell döntenünk a kiságyat. Az ágy fejvégénél aládúcoltuk az ágy lábait, hogy a gravitáció is segítsen bent tartani az ételt.


Persze ez csak addig működik, amíg egyedül nem tud forgolódni, mert ha éjjel befordul fejjel lefelé, az többet árt, mint használ.


Volt reflux párnánk is. Az nappal volt segítség, amikor nem a kiságyában altattam.

2021. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hason vagy oldalt. Ez mellett felesben táplált, anyatejes és kimondottan bukás elleni tápszert kap.
2021. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Au ek alaku parna nem valt be... :/
2021. febr. 8. 19:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Én mindent bevetettem. Semmi sem használt 😟

Az egyetlen ami megoldotta a dolgot az idő volt.

A htval egy kicsit jobb lett, de még akkor is jött visdza rendesen. Aztán a mozgásfejlődés stb lement. Több mint egy éves volt mikor végleg megszűnt a probléma

2021. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én oldalra fordítottam és hengert formáltam egy pledbol azzal támasztottam ki a hátát, kórházban mutatta a csescemos h így csináljam
2021. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!