Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Milyen vizsgálatokat csináltak...

Milyen vizsgálatokat csináltak nektek a 32. hetet követően problémamentes terhesség esetén?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek a 32. heti ultrahangra, nyilván megkérdezem majd az orvost, milyen további vizsgálatok lesznek, de kíváncsi lennék, nálatok mik voltak?


Hány ultrahangra kellett még mennetek? Vizsgáltak hüvelyen keresztül is? Melyik héttől és milyen sűrűn jártatok NST-re?



2021. febr. 15. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt még egy ultrahang a 36. hèten, volt egy vérvétel, 37. héttől jártam heti egy nst-re, egyik után volt egy kenetvétel és azt hiszem ennyi.
2021. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem bocsi, 36. héttől jártam nst-re. Az orvosomnál ez a bevett szokás.
2021. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36. héten ultrahang és kenetvétel. Volt még egy vérvétel és aztán betöltött 38 héttől ctg. Meg volt még egy aneszteziológusi konzultáció, de az csak azért, mert a kórházban, ahol szültem, szükséges ez is
2021. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint az első válaszolónál, csak nekem 38 hetesen volt még uh, nem 36 hetesen. Nekem betöltött 40. héten volt méhszájvizsgálatom és mivel 1 ujjnyira nyitva voltam így a magzatvízet is megnézték.
2021. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Néhány ultrahang (kicsit több, mint másoknak, mert nagyon méregették a csontjait), egy labor, és CTG agyba-főbe. Terminus után áramlásvizsgálat is.
2021. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35. Héten még megnézett az orvosom, UH, flowmetria, méhszáj. 3. Trimeszteri vérvétel és hüvelyváladék tenyésztés a 36. Héten, onnantól heti 1x NST, a 38. Héten még csinált a dokim egy flowmetriát.
2021. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

36. hét vérvétel +méhszáj vizsgálat, kenetvétel

38. hét UH

38. héttől 3-4 naponta nst

40. hét amnioszkópia, utána nst, amnio felváltva minden nap

36. héttől a védőnőhöz is hetente kellett mennem 40. hétig

2021. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36. héten vérvétel és strepto kenetvétel, 37. héttől nst. UH a 30. heti után csak szüléskor volt mindkettővel. 😊
2021. febr. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!