Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most ez mi akar lenni? Miert...

Most ez mi akar lenni? Miert csinalja ezt a fiam szinte minden este?

Figyelt kérdés
Ma ugy zajlott az altatas, hogy hiaba akartam vele osszebujni, elcsendesedni, elaltatni az agyban, o csak vergodott jobbra-balra. Minden iranyban forgott, meg hasra is fordult, abszolut nem akart aludni, mint akit felhuztak. Ezutan beraktam a kisagyba, ahol megint oldalt akart fordulni, mocorgott. Ferjem ilyenkor azzal poenkodik, hogy hoz szentelt vizet, de amugy tenyleg ijeszto neha. Kimentem a szobabol, majd mire visszamentem mar aludt. De ez a folyamatos mocorgas szinte minden este megvan,ha berakom a kisagyba kb 10 perc aktivkodas utan bealszik. Nappali alvasnal sosem csinalja,csak este. Ez normalis szerintetek? Jelezzem ezt az orvosnak? Vagy ez a fejlodes miatt van?
2021. márc. 21. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked már ez ijesztő.. Mi lesz később mikor beindul a mozgásfejlődés és az miatt nem fog tudni nyugton aludni?


Ott van még a pavor nocturna (ami nem minden gyermeket érint) na az ijesztő tuf lenni vagy az alvajárás..

2021. márc. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Meg ne egyétek már mert kérdezni mert. Ez a jaaaaaj mi lesz még később egyre rosszabb dolgok lesznek és hasonlókat meg külön imádom, marhára kell előre ijeszgetni az embert.

..


Kérdező semmi baj h így alszik el. Az enyém 4,5 hónapos ő azt csinálja elalvás elött h felemeli a két lábát és odavágja a matrachoz.

2021. márc. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindenki a 10 perc alatti elalvast ragadta ki, dejo. Jah, mostanaban elalszik, ha szerencsem van a kisagyban, de cserebe egy hete 2-3 orankent kelunk, regebben csak ringatva aludt, de nyilvan ez a legfontosabb info most. A kerdes a vergodesre iranyult,mivel amiatt aggodtam, elso baba, honnan kene tudnom miert csinalja? Az agyergorcsot meg tartsd meg magadnak, ha nem tudsz erdemben valaszolni, egyaltalan minek pocsekolod ram az idod? Hogy megmond a tutit egy elso babasnak, aki mert kerdezni? A normalis es hasznos valaszokat pedig koszonom szepen! A fiam egesz ejszaka nyugtalan volt, de szerintem fogzas is indul nala, talan miota hasra forog azota vergodik ennyire elalvas elott es meg almaban es forogna..
2021. márc. 22. 07:37
 14/14 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Amikor a lányom elkezdte ezt, én is kiírtam ide, hogy mennyire normális-e, hogy az ágyban megállás nélkül izeg-mozog. Nekem nem szóltak be szerencsére. Már egy éves, sokkal nyugodtabban alszik el, de még mindig van, hogy izomból rúgja vagy a matracot, vagy a rácsot páros lábbal, de az már jó, mert az azt jelenti hogy mindjárt alszik :) kérdező ne vedd magadra a beszólásokat, nyilván senki nem tudja előre, hogy így fog elaludni egy baba 💁‍♀️
2021. márc. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!