Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a lányom...

Miért csinálja ezt a lányom minden este? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
17 hónapos a lányom, és kb. egy hete minden este miután elalszik, kb. fél óra múlva felkel és nem hajlandó aludni. Egyszer alszik napközben, kb. déltől 2 óráig, szóval nem is olyan sokat. Este fél 9 körül elalszik, és kb. fél óra múlva felébred és nem tudom visszaaltatni. Volt hogy 11 óráig csak játszott, meg ugrált az ágyban. Mi lehet vele? Volt még így valaki?
2013. szept. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen.

Fél 9kor fürdés,aztán alvás.

9kor felkel,és majd csak 11-éjfélkor hajlandó elaludni.

Addig fent van,játszik,nem is álmos.

Nem tudom miért csinálja ezt.Minket annyira nem zavar,mert mi is fent vagyunk éjfélig. :D

2013. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez zavar titeket(mert jól írta az elsö, akit nem zavar az akkor fekteti a gyereket amikor akarja).

Szóval ha zavar, akkor ne vedd ki, ne engedd játszani. Legyen meg minden feltétel az alváshoz, kellemes hömérséklet(20 fok körül), elég sötét, és csend.

Ha leraktad aludni, és felébred akkor egyszerüen menj be csititkasd, maradj a szobájában, de ne vedd ki a kiságyból, ne engedd játszani, ne kapcsolj villanyt. Èrezze, hogy ott vagy. Elsö napon biztos kicsit nyüszit aztán rájön nem ér vele semmit. A baj, hogy már 1 hét alatt is rászokik erre, és akár évekig is így lesz, hogy 11 elött nem lesz alvás.

Nekem is elsö lányom 1,5 éves koráig szuperül egyedül elaludt, aztán kezdötek a nehézségek, de mindig 8óra volt az alvás, és ha nem tudott akkor ott maradtam a szobában vele.

2013. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet később aludna inkább kicsivel.Én lányom is le lett téve egy időben fél8kor,de fél9ről ébren volt.Azóta fél9-9kor teszem le inkább.
2013. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha erre valaki rájön, én is kíváncsi lennék az okára! 1 éves fiamra is ugyanez jött rá pár hete! Semmit nem kér, csak játszani szeretne, már kipróbáltam, hogy nem kapcsolok villanyt és akkor is a sötétben ül a szobájában, kiabál és játszik!
2013. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!