Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez alvástréning?

Ez alvástréning?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám egy hónapos kora óta végig alussza az éjszakát. Ebben a hónapban viszont már 2x is felébredt hajnal 1kor. Általában minden altatás 1 óra hossza nálunk, 10-15 perc míg a mellkasomon elalszik, és 40 percnek kell eltelnie, hogy ha leteszem ne ébredjen fel. Az előbb evés után nagyon kellett pisilni, betettem az ágyába és elszaladtam wcre. Mikor visszajöttem, láttam hogy nyugodtan nézelődik, gondoltam teszek egy próbát, elalszik-e magától. Leültem az ágyamra és onnan nézem. Elalszik. Egy pillanatig sem sír. Ugye ez nem alvástréning? Mert ha igen akkor soha többé nem csinálok ilyet.
2021. ápr. 6. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy. Ha nem érezné jól magát vagy a közelségedre vágyna, akkor azt jelezné. Valószínűleg most érett meg arra, hogy el tudjon aludni segítség nélkül.
2021. ápr. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

“Egy pillanatig sem sír. Ugye ez nem alvástréning? Mert ha igen akkor soha többé nem csinálok ilyet.”


De ha az is lenne, az mièrt lenne ekkora baj, ha làtod, hogy sikerült így az altatàs ès nem elègedetlenkedett a baba?

2021. ápr. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ez alvástréning? Megtanul elaludni magától, sírás nélkül. Egy idő után ez a természetes, ennek csak örülni kell.
2021. ápr. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy


Az amikor sír

Leteszed sír.. és egyre hosszabb idő után nézel be rá megsimogatva de végig sí

Nah az a tréning.


Kicsinek nekem minden gyerekemet letettem elaludt


Rajtunk szenvedtek majd nem Tudtam letenni szintén.


Érdekesség

Lányom csak éjjeli fény mellett tud és tudott aludni, fiamat lát egész kicsinek zavarta, pedig nappalra sem sötétítek be.

2021. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!