Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Óránkénti, két óránkénti...

Óránkénti, két óránkénti ébredések mikor múltak el? Vagy mikor csökkentek nálatok?

Figyelt kérdés

Most 6,5 hónapos.. Mikor várhatok javulást?

Kötötted valamihez? Pl. hozzátápláláskor mennyiséget evett, elkezdett kúszni - maszni, kibújt a foga stb?!


2021. ápr. 14. 11:26
A kérdező szavazást indított:
7-8 hónaposan
9-10 hónaposan
11-12 hónaposan
1 éves kora után
1,5 éves kora után
2 éves kora után
3 éves kora után
9 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Akkor, amikor nem teszel minden nyekkenésre csecst a szájába és kialakítasz neki egy rendszert, amiben nincs helye az óránkénti - két óránkénti kelésnek. Nem kell mindig reagálni a sírásra.
2021. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
De majd mindjárt jönnek a who-s szupermamik, akik lepontoznak, és idenyögnek egy "ez ilyen" meg "idővel jobb lesz" hozzászólást.
2021. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Most 2 hete, mikor elköltöztünk. 15 hónapos most, születése óta anyámnál laktunk 2 héttel ezelőttig, mert pont akkor vettünk házat, amikor ő született. Most lett kész a felújítás. Anyámnál 4-5 alkalommal ébredt éjjelente. Velünk volt egy szobában. Aztán átköltöztünk az új házba, egyből első éjjel a saját szobájába tettük. Onnantól kezdve 10-11 órákat alszik. Ma is fél 9kor kelt fel, anyámnál fél 7nél tovább egyszer sem aludt.
2021. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Amikor váltottunk tápszerre.
2021. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is akkor mikor tapszerre váltottunk. Akkor végre jóllakott és nem csak a mellemen csungott hajnal háromtól. Mivel éhes volt de nem volt neki elég.
2021. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Előre is bocsánat a válaszért, de 1-2 hónapos korában már aludt olyan 6-7 órákat egyhuzamban éjszaka. Az újszülöttek ébrednek óránként nem a féléves nagy babák. Szerintem ember nincs aki ezt kibírja fél évig. Tudom, hogy vannak többemberes babák, de azért ez kicsit durvának tűnik.
2021. ápr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kétszer eszik éjjel, nem "lóg a csöcsön". Csak megébred és sír, de nem is kell cici.
2021. ápr. 14. 13:53
 8/19 A kérdező kommentje:
1es: milyen rendszerre gondolsz?
2021. ápr. 14. 13:54
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Mi az anyátokért pontoztok le, de most komolyan? :D menjetek a francba, sok megkeseredett, hülye szerencsétlen idióta nő. Ez legyen a legnagyobb örömötök az életben! Édes Istenem... :D bocs, hogy jól alszik végre 2 hete a gyerekem. Válaszoltam egy kérdésre, ami úgy szólt, hogy mikor múltak el a 2 óránkénti ébredések, és én ezt mihez kötöm. Leírom a választ, és lepontozzátok. :D
2021. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez babafüggő, nekem most 8,5 hónapos, és ma éjszaka konkrétan óránként ébredt (este 11-től 6-ig, kereken minden órában, 6-kor meg végül rendesen felkeltünk). Voltak jobb időszakok, most pl volt egy hét, amikor csak 2-3x ébredt egy éjszaka, miután kibújt a foga és a mozgásfejlődése is kicsit lelassult, de félek tőle, hogy ez átmeneti volt csak, kiindulva a ma estéből :D


Egy barátnőmnek meg most 6 hónapos a fia, ő azon siránkozik, hogy de elromlott a gyerek, vannak olyan éjszakák, amikor kétszer is!! felébred szopizni. Neki eddig ilyen nem volt. Hát na, kinek mit dobott a gép.


Amúgy nálunk elég fix napirend van, az esti rutin alakult ki a leghamarabb, a hozzátáplálásnál nem mondom, hogy mennyiségeket eszik, mert az a két atomnyi répa a levesből ami lecsúszik neki, biztos nem telíti el, de estére kap bőven tejpépet, biztos vagyok benne, hogy nem ezen múlik (nálunk).


Én bízom benne, hogy azért ez nem megy így az örökkévalóságig, most már kb járni fog maholnap, szóval remélem ezzel a mostani fejlődési ugrással letudjuk ezt a mozgásfejlődés kérdést, és akkor csak a fogak meg a beszéd zavarhat be nagyon maximum, esetleg egy kis szepa, de együtt alszunk, szóval az talán nem lesz már gond.


Bocs, hogy nem tudtam nagyon biztatót mondani. Ha érdekel, amióta D-vitamint és vasat szedek, azóta kicsit jobban bírom a dolgot, esetleg próbáld ki, hátha.

2021. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!