Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Adamo hintàban alzdhat éjszaka...

Adamo hintàban alzdhat éjszaka az újszülött?

Figyelt kérdés
15 napos a kisfiam, előfordul,hogy csak az Adamo hintában nyugdzik meg, olyankor egy jó nagyot alszik is benne. van akinek az éjszakai alvás is történt màr ilyen hintában? Nem minden estéről lenne szó, csak mikor már más nem segít.

2020. szept. 3. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
1-1 alkalom nem hiszem, hogy árt, de tény, hogy a gerincének a vízszintes a legjobb.
2020. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Pár alkalomtól nem lesz baja. De vigyázz hogy ne szokjon rá. Nagy "francok" tudnak ám lenni ilyen picurkák is :)
2020. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
En nem altattam volna benne éjjel. Nappal is árgus szemekkel figyeltem, hogy nem fúrja e bele a fejet a parnajaba. Egy mp-ig nem tudnék aludni ha ő abban van. Mondjuk már nem aktuális mert mióta felül meg ilyenek amúgy sem lehet egyedül hagyni egy hintával, de korábban is max nappal hagytam benne aludni.
2020. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nappal hagytam őket benne, éjjel ha elaludtak, átvittük a kiságyba.
2020. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem engedném.


Volt Adamo hintabk, napközben aludt benne néha, de ennyi.


Azzal is egyetértek h ha megszokja, akkor brutal nehéz lesz újra máshol altatni.


Mindenképp próbáld meg a kisagyat.

Még nagyon pici, néha nehéz őket megnyugtatni, de muszáj kialakitani bizonyos szabályokat :)

2020. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Altasd benne nyugodtan ha könnyebb, de utána mindenképpen emeld át a kiságyába, ne hagyd a hintában felügyelet nélkül.
2020. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) eddig szerencsére nem volt rá szükség, csak informálódni szerettem volna, hogyha semmi nem segít, altathatom e majd abban
2020. szept. 4. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!