Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek mikor aludta át az...

Kinek mikor aludta át az éjszakát a baba úgy, hogy enni sem kelt fel? anyatejes vagy tápszeres volt? :-)

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 22:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

3,2,1...

Jöhetnek a "nekem már a kórházban átaludta" kommentek. :D


Gyerekfuggo. Nekem most lesz kétéves, meg mindig kelünk éjjel.

2021. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz kérdés, mert nálunk mindig időszakok voltak. 10 hetes korától 5 hónapos korig átaludta. 5-10 hónapos korig sokszor kelt, utána pár hónap teljes nyugi, majd megint sokszor kelt. Jelenleg jóideje a nyugi fázis van megint. Szerintem összefügg a fogzással.
2021. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Még nem volt egészen 4 hetes, mikor először hajnali 4-5 között kelt csak fel enni, de evés után azonnal aludt is tovább, utána 3 hét alatt átállt a teljes éjszakai alvásra. Tápszeres baba.
2021. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Derjaderja ***** válasza:
100%
15 hónapos korától 23-ig. Addig mindent tudott, amit kell: elaltathatatlan, csak mellen alszik el, húszpercezés, éjjeli játszás, éjjeli cicifüggés, elalvás utáni mozdíthatatlanság. Utána megszületett a kistesó és regrediált 😂 az még tart.
2021. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen először, aztán utána újra ébredt, éjjel 3-4 körül. Anyatejet kapott, lefejve.

8 hetesen pedig újra átaludta, úgy 4 hónapos koráig.

Azóta általában egyszer felébredt 3 körül.

Pár hete újra alszik reggel 5-6-ig,ott eszik és visszaalszik még. Most 9 hónapos. :)

2021. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
1 évesen (anyatejes volt). AKkor átaludta 1-2x, most 6 éves lesz és még mindig felkel éjjelente legalább 1x. SZóval... soha? :D
2021. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én most feküdtem le mert most aludt el a 2 éves lányom, aki még mindig felkel 1-2 alkalommal minden áldott éjjel.
2021. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
8 hónapos volt amikor először átaludta és azóta is stabilan átalussza, 3 éves. Az volt anno az első este amikor tápszert kapott vacsorára, előtte anyatejes iszsz baba volt, minden éjjel óránként kelt, egy roncs voltam már, fél éjszaka szoptattam és a gyerek csak éhesen vergődött. Tápszerből kapott egy nagyobb adagot és bamm, 12 órát alszik azóta minden éjjel, megváltás volt.
2021. jún. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét anyatejes gyerekem egyéves volt, amikor átaludták az éjszakát. A kisfiamnál elapadt a tejem, így vízzel kínáltam, amikor megébredt. 2 ilyen éjszaka volt, most 4 éves és azóta sem ébred fel éjszaka. A kislányom 8 hónapos koráig 3x kelt fel szopizni, 10 hónapos korára 2x, 11 hónapos korára 1x, és 1 éves korára egyszer sem. Most 14 hónapos és eddig nem változott szerencsére.
2021. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kb 8 hónapos korától alussza át az éjszakát. Este fel9-9 fele elalszik, kel reggel fel9kor.

De ha front van előfordul hogy 3x is kelünk. Vagy ha rosszat almodik. Esetleg szomjas..

De az esetek többségében átalussza.

Anyatejes volt 13 hónapos koráig, azóta tejesitalt iszik reggel-este. Jelenleg másfél éves.

Most fog jönni a tesója kb.1-2 hét múlva. Nem sokáig tart mar sajnos az éjszakai egyben Alvás . Reméljük hamar rendszereződni fog

2021. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!