Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért ordít esti alvásnál?

Miért ordít esti alvásnál?

Figyelt kérdés
Babám lassan 8 hónapos. Már vagy 4. este hogy este fürdés, evés után alszik kb fél órát és ordítva kel fel. Nem hagyja magát megnyugtatni se nekem se az apjának, torka szakadtából ordít mint akit nyúznak (már bocsánat a kifejezésért). A fogát be szoktam kenni este hátha az fáj neki meg a cumit is de nem tudom miért ordít így. Ez megy kb fél-1 órán keresztül, utána mint akit elvágtak abba hagyja és alszik. Szeparációs szorongása lenne? De akkor hagyná hogy megnyugtassam nem? Nem tudom mire gondoljak. Nem kapott új ételt, nem változott semmi esti rutinba, teljesen tanácstalan vagyok mi lehet a baj.
2021. aug. 20. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Lehet,hogy rosszat álmodik,vagy megriad valamire.

Hiába 8 hónapos rengeteg érzés és külső hatás új még neki,amiket nem tud feldolgozni.

Amit nem ért,ami megijeszti vagy csak nem hagyja aludni amiatt sírni kezd,mert nem tudja mit kezdjen vele.


Az is lehet,hogy egy rossz szokás lett,vagy olyan fájdalom amit nem nagyon lehet észre venni.(fül,belső szervek,fej..)

2021. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

A gyerekeimnél akkor volt ilyen, ha:

1. hirtelen aludtak el, szinte elájultak;

2. melegük volt;

3. beszéd- vagy mozgásfejlődési ugrásuk volt.

2021. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet. Növekedesi ugras, mozgas fejlödes, fogak. Lanyom 8 honapos. Mielött ki bujt az elsö foga 3 egymast követö ejjel 1 orakor meg ebredt es sirt fel orat, utana mint akit fejbe kolintottak el aludt. Aztan ereztem, hogy ki bujt a fogacska mert koccant a kanal a szajaban :D
2021. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jön a foga.

Túl sok volt az inger.

Mozgásfejlődés - idegi érés.

Szepa

Front.

2021. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam ha felsírt nem vehettem ki az ágyból, mert attól csak mérgeslett és jobban sírt, ott kellett simizni.
2021. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!