Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 éves nappal alvás igénye?

2 éves nappal alvás igénye?

Figyelt kérdés

Tudom, minden gyermek más és más!

Viszont olyan furcsa a lányom egyik napról a másikra elhagyta a nappali alvást.

Viszont az észrevehető volt, ha napközben elaludt a szokásos időben alig lehetett ébreszteni, akár 3 óra alvás után is. Este viszont jöttek a gondok, hogy képes éjfélig fent lenni. Persze csendben a szobában, de csak a forgolódós ment!

Így viszont, hogy nappal nem alszik (egy pár napja), este fel 9 felé már csucsu van, de éjszaka pedig nyugtalanabbul alszik, nem ébred meg.

Nem tudom eldönteni, hogy erőltessem a nappal alvást, vagy engedjek neki, azaz ahogy ő érzi!

Viszont ennyi idősen én úgy gondolom aludni kellene nappal!

Ebből eddig soha nem engedtem.

Tapasztalok esetleg ezzel kapcsolatban?

Köszönöm előre is.



2021. okt. 2. 21:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, sok mindenkivel egyért értek!

Egy bajom van ezzel a nem alszik dologgal!

Egyre kezelhetetlenebb, lehet ez valami életkori sajátosság lesz az nem alvással egyidőben, de az én türelmem is véges!

Mindig megvárom mi ki hisztizi magát, le ültetem megkérdezem mi a baj, de 10 perc múlva van más dolog! Türelmetlen ha valami nem úgy sikerül és teljesen ki fordul önmagából!

Nem látom jönni a fogàt, meg hiányzik 4 rágó! Másra már nem tudok gondolni!

És a mai napunk is kész hiszti!

3x indult el aludni, egyszer sem lett belőle alvás!

Úgy érzem meg szoknom kell ezt a két éves dolgot 😂

2021. okt. 4. 19:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Olvass utána a terrible two jelenségnek ;)
2021. okt. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, hat igen! Akkor ez nekem is fog fájni meg egy darabig 😂
2021. okt. 5. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!