Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Külön szobában altatjátok az...

Külön szobában altatjátok az újszülött babát vagy veletek alszik?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 15:10
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%
Velünk. Nem tudok állandóan átrohangálni...
2021. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
67%
Velünk,babaöbölben.
2021. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
89%
Velünk, de külön ágyban, így mindenki kipiheni magát. Szerencsére mindkettővel sikerült így. Nem kellett őket kiságyba szoktatni meg küzdeni, mindkettő aludt simán benne. A nagy 2 éves volt, mikor külön szobába költözött, mikor terhes voltam a kicsivel. Most a kicsivel is egy szobában alszunk, hogy ne zavarja a nagyot az éjjeli kelés, de később, ha már ő is átalussza majd az éjszakát, mennek közös szobába.
2021. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%
Mindkét gyerekemet külön szobában altattam. Csak egyszer keltek éjjel enni, szóval nem kellett sokszor átmenni és 8 illetve 7 hetes koruktól átalusszák az éjszakát.
2021. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
77%
MInd három külön szobában, és nem keltek éjjel 4 hetes koruk után.
2021. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy szoba, külön ágy. Nem vagyok olyan szerencsès, hogy átalussza az èjjelt. Legalább 3-4x felkelek egy èjjel. 11 hònapos
2021. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
53%
Közös szoba, közös ágy. Én azóta tudom kipihenni magam, mióta így együtt alszunk. Nem kell fölkelni hozzá, csak bedugom a cicit a szájába, ha nyüszög. Van babaöböl is, remélem így nem lesz olyan nehéz szétköltözni.
2021. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerekem külön szobában aludt. 3x kelt éjszaka szopizni, majd egyre kevesebbszer és 1 évesen átaludta az éjszakát.

Második gyerekem 7-8 alkalommal kelt fel és nem is aludt vissza egyből. Ő velem aludt. Majd ugyanígy egyre ritkultak a felébredések, szintén 1 éves korára átaludta az éjszakát. (Első időben egy ágyban, majd félévesen külön kiságyban a hálószobában.) Akkor tettük a gyerekszobába a nagytesóhoz.

2021. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%

Külön szoba. A nyugodt alvás mindenkinek jár, főleg aki dolgozik is.

Egyrészt hamarabb megtanulja a normális alvást, másrészt pihentetőbb


Inkább beáldozom azt a két három hetet és jarkalok,minthogy meg a 4 éves gyerek mellől is en jarkaljak ki minden este az apjával szexelni mert ott alszik a mi ágyunkba....

2021. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Mellettem aludtak mózeskosárban kb 1-2 hónapig, utána a saját ágyukban.
2021. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!