Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Külön szobában altatjátok az...

Külön szobában altatjátok az újszülött babát vagy veletek alszik?

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 15:10
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
36%
El nem tudom képzelni külön tenni egy picit.😳
2021. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
46%
Együtt aludtunk. 3 hónaposan került át a saját ágyába (velünk egy szobában), aztán 5 hónaposan vissza mellém, amikor óránként 2-3x ébredt (igen, óránként, nem éjszakánként- ha éjszaka csak 2-3x ébred, az most is jónak számít és felüdülés, pedig már 15 hónapos- egyébként mostanában ugyan minden estét a saját ágyában kezd, ha nagyon sokszor megébred akkod a saját jól felfogott érdekemben magam mellé veszem egy ponton éjszaka).
2021. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
65%

Egy szobában szerettem volna, külön kiságyban. De előbb beindult a szülés és kórházban voltam, mikor apuka összeszerelte a kiságyat a kisszobában :D

Az ajtón nem fért ki, így esélyem nem volt átvinni a mi szobánkba :D

Végülis jó alvó volt a gyerek, 9 éves de a mai napig az. Anyukám és a barátnői azt mondták meg sem érdemlem, mert szegény anyu mosott sz@r volt, mikor kicsi voltam, mert nem hagytam aludni éjjel :D

2021. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Egy szobában de külön ágyban, sose szoktatnám a felnőtt ágyba az nem a gyerek helye.
2021. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
41%
11-es: majd el tudod, ha majd ötèvesen se tudod kirakni az ágyadból. Akkor mi lesz, a fèrjedet rakod ki hogy a gyerekkel alhass?🤣 Nekünk kezdettől fogva külön alszik, semmi baja. Így alszik jól ő is meg mi is.
2021. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
41%
15: sokan ugy csinaljak lol
2021. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
36%
16-os aztán meg pislognak ha apuka fèlremegy...
2021. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Ugyanez jutott eszembe csak nem akartam rosszindulatú lenni...😄
2021. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy nektek elképzelhetetlen, de vannak apukák, akik szeretik a gyereket is és azt is, ha a feleségük kipihent és jókedvű. Őket pl pont nem zavarja, ha az alvás idejére egy ágyban vannak mindannyian. Ahhoz meg nagyon fantáziátlannak kell lenni, hogy feltételezzétek, aki éjszakára maga mellé veszi a gyereket, az nem is él házaséletet a párjával. Az az apuka előbb megy félre, akinek nem jut soha semmi "akció", mert anyuka kimerülten rohangál egész éjszaka a két szoba között és egy összefüggő két órát nem tud aludni.
2021. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy,hogy ki hol altat,de azért ne gondoljátok már,hogy azért mi nem szexelünk,mert a mi szobákba alszik a csecsemő.Nekünk van fantáziánk,megoldjuk,az 5.babát várjuk,nem szeplőtelenül fogantak.Maguktól szoktak át a saját szobájukba oviskorban.
2021. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!