Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek miért sír fel...

Szerintetek miért sír fel folyton az alvás éjszaka első felében?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire részletezzem a dolgokat, de fürdetünk, etetünk, altatunk. Lerakjuk a kiságyba és kb 1 óra múlva elkezd felsírdogálni, de mondjuk van, hogy 10 percenként, van, hogy félóránként, óránként. Aztán ahogy megyünk bele az éjszakába, éjfél után már kevesebbet sír fel, mondjuk 2-3 óránként. Amúgy mikor felsír vagy felvesszük, vagy inni adunk, vagy tápszert adunk, vagy cumit adunk.

Szerintetek elrontok valamit?

Amúgy azt sem hiszem h fájdalom lenne mert kb 3 hónapja van ez már. Ha nurofent adok, akkor is ez van. 7 hós lesz.


2021. nov. 30. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mitől van, de nálunk is ez volt/van.


Kislányom sokáig kétszer kapott tápszert (2-3, 5-6 között) és még kb 2-3* cumit. Ez végül lecsökkent csak a tápszerre, majd úgy kb 21 hónaposan már a tápszert is elhagyta, így végig alszik.


Kisfiam elalszik és rá egy-másfél órára felsír, de nem kér enni, karban megnyugszik. Aztán rá pár órára éhes lesz (1-3 között), de volt néhányszor, hogy szórakoztatni kellett, utána vagy éhes lesz vagy köszöni jól van (5-6 között)


Biztosan meg van az oka a sírásnak, ha a cumi/étel/karbavétel használ, akkor minden rendben. Ez egy ilyen időszak, ki kell bírni.

Nurofent e miatt én nem használnám. Az fogzásnál, láznál vagy nagyon de nagyon végső esetben vetném be.

2021. dec. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!