Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért pisil be a 3 éves fiam...

Miért pisil be a 3 éves fiam folyton éjszaka? A pelenkáért ordít este hogy nem kéri, viszont hiába mondom neki hogy szóljon ha pisilnie kell, soha nem szól.

Figyelt kérdés

Talán nem érzi..

Csak már annyit nyűstöltem a szóljon a pisiléssel, hogy már 2 napja a bölcsiben bepisil délután amikor alszik. Azt mondtaķ, ott rávágják a pelust. Ezt nem akarom.Mit csináljak? Nem akarom rá visszaadni a pelust, örülök hogy nem kéri. Azt mondja ő már nagyfiú neki nem kell. Oké ez tök jó de minden reggel csupa pisi az ágy és már totál kivagyok. :-( Segítsetek! :-( Mit csináljak? Arra gondoltam felkeltem kb 23 óramor és megpisiltetem.


2019. jan. 29. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Kell neki a pelenka. Még nem érett rá.
2019. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Én kivittem anno, bár mennyire nem tetszik ma a modern anyukáknak. Akkor 46 éves voltam(f) 2.5 évesen nappal nem volt gond, talán 4x pislantott be 2 hónap alatt. Utána már nem kellett.
2019. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Én még 4.5 évesen is behugyoztam. Kövezz meg.


Vagy kérdezz meg egy védőnőt, esetleg egy kölyök pszichopatát... akarom írni pszichológust.

2019. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Próbáld meg felkelteni. És lefekvés előtt mindig menjen el pisilni. Addig próbálkozzon amíg sikerül. Én is így szoktam le a bepisilésről és a lányom is így szoktattam le. Egyszer kétszer kellett kimenni vele éjjel.
2019. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Azt olvastam valahol anno, hogyha ilyen van, akkor ki kell vinni éjjel pisilni. Néhány napig, ugyan abban az időben. Aztán fél órával később. Ugyan úgy, néhány napig. Aztán megint fél órát húzni. És így tovább.... nagyon car lesz folyton felkelni éjjel, de 1 próbát megér.
2019. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1%

A fosbúkozó anyukák nem érnek rá ilyesmire. Elintézik annyival, nem érett a gyerek. Nézd meg az elsőt-0% ról indult. Aki meg csinálta, az 0-án van.

És csodálkozik valaki azon hogy 4 évesek nem szobatiszták??

2019. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
pontozóbajnok! talált, süllyedt???
2019. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Amíg a megfelelő hormon nem termelődik csak kínozni lehet a gyereket. Rászokratni, hogy ne aludjon rendesen mert krlteni fogják, mert kelni kell.
2019. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Esetleg linkeket erről a témáról tudnátok küldeni? Azt hiszem, felhívom a védőnőmet.
2019. jan. 29. 23:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egy orvos írta "Az ágytisztaság nagyjából a 3-4. életévben alakul ki. Kinél kicsit előbb, kinél később, általánosságban elmondható, hogy öt éves korig nem tekintik az éjszakai bepisilést problémának. Ez egy nagyon összetett élettani és neurológiai érési folyamat, feltételes reflex szabályozza, hormonális közreműködéssel."
2019. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!