Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Terhes vagyok a kistesóval,...

Terhes vagyok a kistesóval, de a fiam még midnig hordozóban a hátamon alszik el. Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
Nyilván nagy hassal ez nem lehetséges, illetve megerőltetni se kéne magam. Már nem szopizik, cumi, cumisüveget nem fogadja el, és nem az a simizhető baba sajnos. Ringatás? Nem bírom el olyan sokáig (azért tettem hordozóba). Valakinek valamilyen tanács, tapasztalat? :(

2022. febr. 2. 07:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én melléfeküdtem, aztán meglógtam, amikor elaludt.
2022. febr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg egy ringatható eszköz, adamo, ilyesmi jó lehet.
2022. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én sosem ringattam. Nyilván a vigasztalás stb más kategória. De altatáshoz nem ringattam. Miután nem ciciztek már, melléjük feküdtem, aztán elaludtak kis énekre, vagy az ujjaimmal szórakozva.
2022. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%

25 hetesig tudtam a hàtamon hordozni..

Simàn ülve szibte végig


Én a vàllamra fektettem és úgy altattam, amikor olyanja volt ( amenynire tudtam átszoktattam babakocsis alvásra.. akàr behoztam lakásba és úgy)


19 hónap van köztük

2022. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem az a melléfekvős típus. De mégis hogy tudnám átszoktatni? A végkimerülésig csak nem várhatok.
2022. febr. 2. 09:17
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Nalunk is jön a masodik. Nekem fiam is rossz alvo a kezdetektol fogva, delutan babakocsiban alszik, abba szoktattam, miutan mar nem birtam a súlyát. Hány hónapos a baba? Fiam masfel eves, par hete szoktattam le az ejjeli cicizesrol is, mar elalszik ringatas nelkul este.
2022. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%

Nem a kistesóval vagy terhes hanem a második gyerekeddel. 🤦‍♀️

Ha megszületik hogy altatod őket? Egyiket előre másikat hátra kötöd mint valami málhás szamár?

2022. febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7-es, ha segíteni nem tudsz, vagy nem akarsz, akkor legalább próbálj meg normálisan megnyilvánulni! Örülj neki,hogy neked mintagyereked van, ha van, és elsőre kapából mindent tudtál annó!!
2022. febr. 2. 14:41
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Nincs mintagyerekem, viszont problémamegoldóképességem és kitartásom van. Veled ellentétben.
2022. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor ha kitrollkodtad magad a gyakorin, lapozzunk. A többieknek köszönöm az eddigi hozzászólásait és tapasztalatait.
2022. febr. 2. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!