Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek mi a véleménye ,hogy a...

Kinek mi a véleménye ,hogy a gyereke mellette alszik?

Figyelt kérdés
Sajnos kórházba kerültünk és ott a 17 hónapos kislányommal aludtunk egy ágyon , mivel nem adtak neki kiságyat. Amikor hazajöttünk éjszaka felsírt folyton,próbáltam visszaaltatni a saját ágyában ,de nem akart benne lenni és így magam mellé fektettem ,mert sajnáltam hogy úgy sírt. Szerintetek mikor tudom leszoktatni róla? Vagy meddig jó ha velem alszik?
2022. febr. 21. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

12 éves koromig anyuval aludtam, utána beteg lett😔

Így azt nem tudom, mikor költöztem volna a saját szobámba, de nem gondolom, hogy bármi bajom lett miatta.

A gyerekeimet saját ágyba altattam, csak a fiam keveredett hozzám első gyerek, későn esett le, hogy ahogy nő kevesebb az alvás igénye, mire rájöttem ott rahadt, jött a hugi neki kellett a kiságy.

6 évesen hagytuk az ágyban egyedül, kis sírás 1-2 nap, de látó halló távban voltunk,és vége is volt a közös alvásnak.

2022. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

3 éves koráig velünk aludt a lányom anno. Imadtuk. Csak már nem fértunk jól el a 160-as ágyon hárman. Ha neked nem kényelmetlen és szereted ezt az állapotot akkor semmi káros /kóros nincs benne.


Mostmár 14 a lányom, múltkor majdnem elaludt mellettem a kanapén este tv nézés közben, jaj olyan jó volt egy kicsit nosztalgiazni. Ilyen ugyanis már soha többé nem lesz.

2022. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egy kicsit kényelmetlen ,de nem zavar eltudok mellette aludni.

Igaz apa majd leesik tőlünk az ágyról:D de neki mindegy azt mondta:)

2022. febr. 21. 23:27
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

ja neki mindegy, aztán majd neked is legyen mindegy, ha elhagy

amúgy a középkorban pont úgy tették el láb alól a felesleges gyerekeket, hogy a szülők ágyába tették...és "véletlenül" agyonnyomták

2022. febr. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

#4 az én férjem nem azért van velem ,mert ketten alszunk egymás mellett. Ha ezen múlna, régen rossz lenne. Szexelni máshol és máskor is lehet.

Még szerencse ,hogy nem a sötét középkorban élünk, bár mint a kommentedből látszik, vannak még köztünk sötétek.

2022. febr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
8 eves koraig aludt velem. A testverenel nem tervezem ezt,aztan majd kiderul mi lesz :)
2022. febr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

A fiam 2,5 évesen kapott nagyfiús ágyat. Most mindjárt 4, egy héten egyszer még az apjával alszik. A lányom 2 éves, velem alszik.


Jaj nekem 4-es, még csak egy ágyban sem alszunk, biztosan már 6 bordélyházat látogat szerre. 🤦 Nem egy kérdésnél trollkodsz be ezzel, már unalmas

2022. febr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A nagy 18 hónapos korától 3 éves korig aludt közöttünk. A középső 7 hónapos kortól 2 éves korig.

A harmadik most 14 hónapos, az elmúlt 2 hónapban időszakosan landol közöttünk.



Kedves 4#


Képzeld, nálunk férjem imád a gyerekekkel aludni, én kevésbé..mert én vagyok az akit letúrnak, pedig 2x2m ágyunk van. Ő az aki ha felsír, rögtön ugrik és hozza a gyereket.

Ennyit erről.

Szeretkezni pedig nem csak este lehet ágyban. 🙄

2022. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Én se értem, miért hagyna el valakit a férje, mert egy ágyban alszanak a gyerekkel...


Mi fél évig aludtunk hármasban, utána jobban aludt a kisfiam külön, nem ébredt fel a mozgásunkra. De még az apja is mondogatta, bárcsak jól aludna és jöhetne vissza közénk.


Nincs is jobb, mint a kisbabámat átkarolva aludni, ez a félév sosem fog visszatérni :/

2022. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is a gyerekeimmel alszok, bár nem jókedvemből. Nincs ebben semmi és senkinek semmi köze hozzá ki kivel alszik
2022. febr. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!