Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos rosszul alvó baba. ...

4 hónapos rosszul alvó baba. Van akinél ugyanez van/volt?

Figyelt kérdés

Adott egy 4 hónapos anyatejes kislány, aki pár héttel ezelőttig 1x ébredt éjjel, most viszont az a helyzet, hogy kétóránként fent van.

Felkel éjfélkor, ilyenkor fent van 2-3 órát és ez a fent lét sírással jár, alig lehet vissza altatni.

Ha elalszik onnantól 2 óránként kel.


Volt már valaki így?


A sűrű kelések még nem is zavarnak, de ez a több órán keresztül fent van dolog már kikészít. Engemet is és apukát is.

Már orvosnál is voltam, de semmit se mondott.

Próbáltam egyébként tapszert adni, annak reményében, hogy kicsit nyugodtabb éjszakánk lesz, de ott elbukott a dolog, hogy el sem fogadja.


Valakinek valami ötlete?



2022. febr. 26. 07:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Napközben hányszor alszik? Mennyit ?

Az esti fektetés előtt mennyit van ébren ?

Nálunk is volt ilyen. Kemény 1 hónap volt azt hittem belehalok de visszallt a rend. Persze azóta fogzik uh azok az éjszakák szarok. Deee a kedvenc mondásom ezt mantrazom magamnak: ELMÚLIK :)

2022. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kezdő anya vagyok amúgy 😂

Lehet csak az idő zavarta mert ez csak 2 éjjel volt.

Azóta minden oké.


Annyit változtattunk, hogy csak fekve cici van, és így alszik el:)

Tehát amikor megébred, ugyan ott van ahol elaludt.

2022. márc. 3. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!