Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam le 7 hónapos...

Hogyan szoktassam le 7 hónapos babámat az éjjeli evésről?

Figyelt kérdés

7 hónapos a kisbabám, éjjel általában egyszer eszik, most éjjel kétszer kért. A gyerekorvos azt mondta ne nagyon etessem éjjel adjak neki vizet. Na de ha csak vizet kap akkor fél vagy 1 óránként visítva ébred. Nagyon fáradt vagyok már, mert néha amúgy is óránként felsír. Akkor vizet adok de amikor tápszer kell akkor visít tovább.

Hogyan tudnám erről leszoktatni?


2022. ápr. 8. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Ha éhes adj neki enni. Te se örülnél ha korgó gyomorral feküdnél az ágyban és nem ehetnél.
2022. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem miért kéne egy babát leszoktatni az evésről amikor most fejlődik a legjobban és ahhoz bizony elegendő táplálék/tápanyag kell.

Az az orvos sem lehet normális, aki azt mondja etesd vizzel...

2022. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is furcsáltam a dolgot. Akkor nem fogom erőltetni ezt a víz dolgot. Első baba és bízom a dokiban, de lehet h akkor nem kellene.


De az óránkénti kelés okát még mindig nem tudom miért van.


Fürdés után letesszük és 1 óra múlva felsír.

2022. ápr. 8. 10:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam most lesz szombaton 8 hónapos

7 hónapos sem volt mikor elkezdte ezt hogy leraktuk aludni és 1 órán belül sikítva kelt fel. Volt hogy 2xer is

Semmit nem csináltunk csak ölbe vettük,megnyugtattuk,és vissza raktuk a kiságyba aludni.

Most van 4 napja hogy nem kel fel sírva 1 órán belül este!!!

Ez is "normális "

Bántja a foga, szeparációs szorongás is kezdődik stb stb

Nekem éjjel mindig 1xer evett, volt hogy 2xer

Ha éhes akkor éhes

Nem fogom megvonni tőle

Vizet nekem abszolút meg sem issza

Most 1 hete van az hogy éjjel 1xer sem kért már enni.

Cserébe viszont óramű pontossággal most hajnal 3 körül ébred fel sírva.

És nem éhes, csak ilyenkor jön ez a sírás ami eddig altatás után 1 órával volt.

Ugyanúgy megnyugtatjuk és megy vissza aludni

Ez ilyen időszak most

2022. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Sehogy, majd ha masfel evesen is eszik ejjel, akkor terj vissza a kerdesre.

Gondolom a gyerekorvos valami 1950-es kiadasu emberke

2022. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Derjaderja ***** válasza:
26%
Még 2-3 éves korban is normális lehet ez a jelenség.
2022. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Az én gyerekem 22 hónapos koráig evett éjjel. A pici 1 éves koráig.
2022. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom kb 2,5 éves koráig kelt éjjel. A fiam most lesz 15 hónapos, ő is kel még többször is. Hidd el, én is kivagyok, de ez sajnos ilyen, sok mindent próbáltam már, hiába.
2022. ápr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

A fiam jövőhéten 10 hónapos. Mindig rossz alvó volt, de kb. 6 hónapja legjobb esetben óránként kel, de inkább 5-10 percenként, vagy percenként. Én már hallucinálok, minden bajom van a kialvatlanságtól. Adok neki Nurofent, akkor is ez van.

Most éjjel egy percet nem aludtam. Sír, eszik néhány korty tápszert, úgy tűnik hogy visszaalszik, de amint az ágyamhoz visszaérek, megint egyből sír csukott szemmel és vergődik. Ezt játssza egész éjjel. Ha velem alszik még rosszabb, akkor el sem tud aludni, olyan mintha az Ördögűző című filmben lennék, dobálja magát. Nagyon kivagyok.

És akkor még emiatt ránk van szállva a családsegítő, mindenféle "okos" ötletekkel jönnek, legutóbb már mondtam, hogy hagyjanak békén, ne csináljanak nekem külön programokat, örülök ha túlélem a napot valahogy.

Ez ilyen időszak, túl kell élni sajnos.

2022. ápr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Nagyon durva. Sajnálom.

Olvastál már a pavor-ról?


Sok kitartást kívánok!

2022. ápr. 8. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!