Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos a babám és nem...

7 hónapos a babám és nem igazán akar enni, hogyan szoktassam rá?

Figyelt kérdés
Ha eszik is valamit, akkor az valami édes étel kell hogy legyen, mint pl. gyümölcsjoghurt, sárgarépa, keksz, gyümölcsök, de a zöldséget meg a húst nem akarja elfogatni, 1-2kanál és fordítsa el a fejét. Egyébként még szopizik, az a fő étkezés, és naponta max 10 kanálnyi ételt eszik meg. Ne idegeskedjek, vagy már kellene többet ennie?

2012. aug. 16. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor keverd bele a gyümölcsbe a husit, hátha úgy megeszi.
2012. aug. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Denisa W. ***** válasza:
Az én lányom mindent elfogad, de csak pár kanállal, utána feltétlenül kell a cici. Délelőtt gyümölccsel, délben húsos főzelékkel, délután sima főzelékkel kínálom, és direkt igyekszem kihagyni még az édesebb ízeket, mert gyanítom, hogy akkor ő se kérné a natúr főzeléket többé. Szóval így naponta többször keveset megeszik ezekből, engem ez a mennyiség már megnyugtat, lévén ez még csak HOZZÁtáplálás, legalábbis részünkről. Szerintem ne aggódj, sok baba semmit nem fogad el még ebben a korban.
2012. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!