Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy oldottátok meg, hogy ne...

Hogy oldottátok meg, hogy ne essen le a babátok a nagy ágyról?

Figyelt kérdés
Épp most gurult le a fiam… egy ideg vagyok. Hogy tudom biztonságossá tenni az ágyat? 7,5 honapos. Eddig is voltak már az agy szélén párnák, most már a talajon is van. Láttam hogy vannak ezek a rácsok az ágyra. De valakinek valami más tipp?
2022. máj. 16. 01:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy elég nehéz, tegyétek át az ágyat valahova fal mellé
2022. máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én szoptatós párnát használtam "kerítésnek", viszont mi csak napközben aludtunk így együtt, éjjel nem. Amikor ébren vagyunk, akkor meg nem igen vagyunk az ágyon, mert én sem bírom folyton azt figyelni mikor akar legurulni. Mindkét fiam esett már le ágyról, mindkét eset egy pillanat műve volt..

Később lesz nehéz az együtt alvás egy ilyen ágyban, mert most még nem mászik a baba, de később igen és túl sok idő fog eltelni ahhoz hogy megtanuljon letolatni. Az enyémek is 1 éves kor után tanultak csak meg.

2022. máj. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
Vedd ki a matracot és tedd a földre.
2022. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Vagy mondok jobbat, aludjon a gyerek kiságyban, onnan tuti nem esik le...és még a férjednek se kell külön aludni, mindenki jól jár.
2022. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Babaöbölben aludt mellettem (meg még most is, bár már lassan le fogjuk cserélni rendes kiságyra, aminek levesszük az egyik oldalát, és úgy toljuk az ágy mellé), még sosem esett le alvás közben. Ébren már igen, de az más kérdés.
2022. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretünk együtt aludni, szóval az kizárva hogy külön aludjon. Meg a szoptatas is egyszerűbb így. A férjem ezelőtt is külön aludt, mert szornyen horkol.
2022. máj. 16. 10:39
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Rendezd át a szobát. Nálunk ugyanez a felállas,én a gyerekkel,férjem külön.

A nagy ágynak hátul van támla,így megfordítottuk,hogy onnan védjen. Fal mellé sarokba toltuk,így 2 oldalon fal es a negyedik oldalon a kiságy van,leszedett ráccsal. Így a kiságy mellett van egy kb.50 cm hely,ott közlekedünk. Plusz a gyerek bent alszik a fal mellett,én a rés mellett. Így sehogy se tud kiesni.

2022. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%

Ugy, hogy volt annyi eszem, hogy nem rakom a nagy agyra !!!

Ha meg mar odarakod akkor told be a falhoz az egyik oldalt. Gondolkozz mielott valami bajt okozol neki !!

2022. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rendezd át az ágyat a fal mellé
2022. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2022. máj. 16. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!