Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 7 hónapos babámat altathatom...

A 7 hónapos babámat altathatom nyugodtan oldalra fektetve?

Figyelt kérdés

Mikor egész pici volt aludt oldalra fektetve. Azután háton aludt, mióta megtanult megfordulni éjszaka hasra fekszik vagy egyik oldalára, úgy vettem észre, hogy amikor oldalra fekszik sokkal nyugodtabban alszik és nem fordul hasra olyan sűrűn.

Kipróbáltam nappal, hogy az ölömből egyenesen az oldalára fektetem és sokkal jobban aludt. Hagyhatom így éjszaka is vagy nem ajánlott? Ha háton alszik mostanában sűrűn felkel éjszaka,ha hason vagy oldalt fekszik reggelig alszik. Amikor háton alszik emelgeti a lábát és forgatja a fejét egyik oldalról a másikra. Régebben nyugodtan aludt a hátán.


2022. máj. 18. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Az én lányom 6 hónapos és egész este az oldalán alszik. Magától fordul oldalra nem is tudom megakadályozni benne. 🤷 Szerintem alhat oldalt, ha kényelmetlen neki már el tud fordulni.
2022. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Persze
2022. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Simán.


Amúgy sem tudod megakadályozni, hogy forduljon álmában. Nálunk attól a pillanattól fogva, hogy el tudott fordulni, mindig oldalt vagy hason alszik magától. Semmi baja sincsen miatta.

2022. máj. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, miért kéne tenni az ellen valamit, hogy egy gyerek jól aludjon?

Onnantól, hogy forogni tud úgyis úgy alszik, ahogy neki a legjobb

2022. máj. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
mi a baj a hason alvással? 🙄
2022. máj. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs azzal semmi baj, csak még az elején nem nagyon forditotta oldalra a fejét és az orra néha lefele nézett, azóta megtanulta, sokkal jobban alszik oldalra fektetve vagy hason, csak ugye a nagykönyvben a háton altatás szerepel mint a legbiztonságosabb ezért szerettem volna tudni.

Köszi a válaszokért

2022. máj. 19. 10:15
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
A nagykönyv egy kalap kaka. Háton 10 percenként kelt, és ez nem vicc. Majdnem 2 hónapig szórakoztunk, magunkon altattuk inkább felváltva, mindketten kivoltunk mint a kutya. Aztán 2 hónapos korában fejben elégettem a nagykönyvet, hasra tettem és elkezdett végre rendesen aludni.
2022. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Minden baba más és mást szeret, a nagykönyv nagyon általános. Jah és minden hónapban meg mást szeret a baba. Mindig van valami időszak ami más
2022. máj. 19. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!