Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Használtok valami segítséget...

Használtok valami segítséget alvashoz ami bevállt? Tea, illóolajat ilyesmikre gondolok . 7 hónapos a baba de milliószor ébred éjszaka.

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Telik az idő és egyre többet alszik magától. Ha megérik rá az idegrendszere akkor nem fog annyiszor kelni.

Nem gondolom, hogy ezen bármilyen tea segíthetne.

2022. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem de egyre rosszabb a helyzet. :(
2022. máj. 23. 09:05
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Vagy sosem fog egyben aludni ;D

20+ vagyok, de arra emlékszem, hogy sosem sikerült ébredés nélkül átaludnlm az éjszakát.

2022. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem zavarna ha párszor ébred. De az h óránként, félóránként egész éjszaka az már kezd megterhelő lenni. Sírni nem hagyom, próbálok mindent megtenni h jó legyen neki. De kimerülten azért már én is .
2022. máj. 23. 09:09
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Én magam mellé vettem, és hagyom, hogy kiszolgálja magát éjszaka (cici).

Tudom, tudom, el van rontva, 18 éves korában is velem akar majd aludni, blabla, de így legalább nagyjából tudok aludni.

2022. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, már én is gondolkoztam ezen h hátha úgy jobb mindenkinek.
2022. máj. 23. 09:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is magam mellé vettem. Igen én is tudom, hogy sz@ranya vagyok, de még rosszabb anya vagyok ha óránként kell kelnem. Azóta 1-2x kel. Persze, ez nem azt jelenti, hogy nálatok is ez a helyzet, ismerek olyanokat ahol a babát zavarja, ha nem egyedül alszik. Millió dolog lehet és ebből az egyik, hogy ő ilyen. Kitartás, tudom, hogy iszonyú nehéz.
2022. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Kicsi baba mellé nehogy illóolajat párologtass... ki tudja mire allergiás szegény. Tudom bejöttek ezek az MLM illóolaj mindenre is jó meg mindent is meggyógyít, feltámasztja a hallotat őrületek, de egy picinek nem kell beparfümözni a levegőjét.
2022. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
rutin, kiszámíthatóság, friss levegő, szabad mozgás, kaja... ha ezek mind rendben vannak, nincs szükség mesterséges segítségre. hogy halad a hozzátáplálás?
2022. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A napi rutin pipa, egész nap kint vagyunk mehet amerre lát nagyjából .

A ht nehezen megy, nem nagyon eszi a pureket de mellette anyatejes azzal nincs gond

2022. máj. 23. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!