Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik cicin altatták a babájuka...

Akik cicin altatták a babájukat azoktól kérdezném?

Figyelt kérdés
Előfordult olyan, hogy cicin fekve altattátok el a babát, ivott pár kortyot és közben elaludtatok, de nem vettétek fel büfizni? Vagy minden alkalommal büfiztettek? (4 hónapos fiú anyukája)

2022. jún. 26. 22:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerkőcöm van, csak az elsőt büfiztettem (próbáltam legalábbis).



Aludjatok el nyugodtan mindketten. Megoldja ezt a természet magától ébredés után. :-)

2022. jún. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka nem büfiztettem. Nappal meg ha jóllakott, akkor nem ébredt föl a büfiztetéstől sem. Ha fölébredt, visszatettem a cicire.
2022. jún. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Amikor problémàd volt el sem tudott aludni büfi nélkül


Utána meg màr hagytam a fenèbe.



Nálunk annyira gondja volt, hogy a 6-7 perc szoptatás alatt 3-szor büfizett.. az 5 alatt 2-szer és a végén màr nem igazàn..

Az utolsó büfi után csak komfortszopizott.


( jah és igazából nem kellett nagyon altatni.. szoptatás alatt ebben a maximum 10 percben el is aludt 7-8 hónapos koráig..

2022. jún. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Sosem büfiztettem, de az elején még próbálkoztam vele, akkor azért ha már elaludt, nem ráztam fel direkt. Oldalt fekve raktam le aludni általában, a feje alatt egy textilpelussal, és akkor ha bármi volt is, nem féltem tőle. Aztán persze megtanult magától forgolódni, akkor megtalálta a megfelelő pozíciót, ami neki a legkényelmesebb volt, és szintén megoldotta magának a felesleges tejci kérdését, de eskü nem rémlik, hogy nagyon lett volna bármi bukás esti alvásnál. Én úgy tudom, hogy estére kisebb mennyiségű, de tartalmasabb/zsírosabb tej termelődik, lassabban is jön, így nem annyira terheli meg a kis pocit.
2022. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor úgy tettem be az ágyba, hogy óvatosan függőleges helyzetben a vállamra tettem, és erőteljes 3 lépést tettem az ágyig :D gondoltam aminek nagyon ki kell jönnie, az kijön, és egy párszor így is volt, ha meg nem, azon se stresszeltem magam.
2022. jún. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De jó, hogy feltetted ezt a kérdést, én is gondolkodtam rajta. Ha fekve szoptatok, hagyom aludni, nem büfiztetem, de nem tudom, hogy jól teszem-e, lelkiismeretfurdalásom van miatta. Van hogy büfizés után is visszabukik egy-egy kortyot álmában, szóval nem tudok kiigazodni rajta.
2022. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezen en is szét paraztam magam az első gyerekkel. Másodiknál,kicsot lelazultam,ahogy a többiek írják,ha bealszik,akkor nem bufiztetek. Csal ha ebren van.
2022. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!