Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz anya vagyok?

Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
3hetes a babám. Hasfájós. Mindenkinél nyugodt kisbaba elalszik, apukánál is. Többnyire egymagam vagyok vele a nap nagy részében, apuka műszakra jár dolgozni, eddig itthon volt velünk. Pár napja annyira sír sehogy nem bírom megnyugtatni, hiába masszirozom, simizem a pociját. Csak nálam nem akar aludni, nem akar megnyugodni. Mi a baj? Napok óta én is sírok vele együtt, mert úgy érzem engem nem is szeret. Vagy hogy nem vagyok jó anya, hiaba probálok rajta segiteni. Biogaiat kap és mecsek teát a doki ajanlasa alapjan.

2022. júl. 14. 14:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A lányomnál is az Infacol vált be, ő is nagyon hasfájós volt és sokat sírt. Nem vagy rossz anya, kitartást! :)
2022. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk elég volt 2 csepp espumisan szopik között, mert amit írnak adag csak rontott rajta, a mi babánk nem bírta q Mecsek teát, rosszabbul lett tőle.
2022. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg. Nem vagy szar anya! Ezt verd ki a fejedből. Szeret! Vagy legalább is szeretni fog..egy ennyi idős baba nem "szeret" senkit. A létezése is új neki 😃 Lehet, hogy megérzi, hogy ideges vagy ( ami szintén nem a te hibád, bárki az lenne, ha egyszer nem tud segíteni a babàjàn..ezen mindeki átmegy, kivéve akik nagyon nagyon szerencsések) és amiatt (is) nyugtalan. De az is lehet, hogy csak ilyenje van és kész..🤷‍♀️ Mellesleg 3 hetesen is van egy növekedési ugrás. Az meg, hogy másnàl el van.. Én is tudok kulturáltan viselkedni ideig óráig a melóba de attól még otthon rám tör a hiszti 😃 Hidd el mindent jól csinálsz. Túl lesztek ezen is. Ne emészd magad.
2022. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Cicin elvan. De másfél óránként cicire tenni nem baj?
2022. júl. 14. 20:55
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem baj.az igény szerinti szoptatás lényege, hogy annyiszor és addig tedd cicire ameddig szeretné.
2022. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mindennap az esték a legrosszabbak. Ma próbáltam nem felvenni, azt mondták hagyjam picit sírni, de csak üvölt, én meg kva szarul érzem magam ... de ha felveszem csak pár percig nyugszik meg.. Ma apuka mielott elment dolgozni simán elaltatta, kb álomba ringatta. Hát én nem tudom, eneklek simizem ringatom...
2022. júl. 15. 21:46
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne hagys sírni


Annyi idős.. most ez a dolga ( nővekedés ugrás)

Addig nyúz, mîg nem kap elég anyatejet.


Eszére ez kevesebb , bár zsírosabb.


Túlélni, és jobb lesz.


A sírnihagyásnak semmi értelme.

Ujszülött gyereket nem tudaz elkapatni, ebből csak annyit tanulna meg, hogy,ràd nem/sem számîthat, ha baja van.


Nyugodj meg!


Egyre jobb lesz.

Nálunk a colief vált be hasfájásta es meggymagpárnával a pocak melegîtésw.


A párna hamar javított a cseppeknek kellett 2-3 nap.


Nagy ölelés😔😔😔

2022. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
water grip, cseresznyemag párna, szélcső stb. Járd körül jobban a problémát, mindenkinek más válik be. Akkor nem leszel pocsék anya, ha mindent megtettél.
2022. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy! infacol!!!!
2022. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!