Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyire önzőség a saját...

Mennyire önzőség a saját kényelmét nézni a gyereke kényelme helyett?

Figyelt kérdés
Sógornőm nem engedi, hogy a 3 éves lánya közöttük aludjon egész éjszaka, amint elalszik már teszi is át a saját ágyába. Ha éjszaka átmegy a kislány akkor kb negyed óra múlva visszateszi. Azt mondja, hogy ő nem szeret ölelkezve aludni, neki nem kényelmes. De ha a kislány szeretne ott aludni egész éjszaka, akkor miért nem képes áldozatot hozni érte?

2022. aug. 5. 14:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem normalis dolog h a gyerek a szulői ágyban aludjon



Még veszelyes is lehet.

2022. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
A gyerek érdeke is hogy a saját ágyaban aludjon.
2022. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem önzőség, teljesen normálisan gondolkodik a sogornod
2022. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, szerinted az a gyerek kényelmét szolgálja, hogy most megengedik neki, hogy amikor csak akar ott aludjon, aztán majd tizen évesen sem tud egyedül a szobájában aludni emiatt?
2022. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
A kislánynak is jobb, ha napközben kipihent az anyukája, mintha egész nap kómásan szédeleg. Ráadásul a gyereknek is igazából addig kell a közelség, amíg elalszik, utána már ő is nyugodtabban pihen a saját ágyában.
2022. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező,te még nem aludtál gyerek mellett. Ha azt gondolod, hogy ölelkezve lehet vele aludni...


Hol párnának használ, hol lábtörlőnek. Tapasztalat.

2022. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Én se engedem, hogy velem aldujon a kisfiam. Összevissza forgolódik, 2 percenként máshol fekszik az ágyban, üt, rúg, múltkor szemen vágott. Ez minden csak nem pihentető alvás. Neked van gyereked? Aludtál már vele?
2022. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Én lányom is átmászkált anno - arra ébredtem, hogy repül mellém a kispárnája -, én is visszavittem. Sírt. Sajnáltam, de nem engedtem ebből. A gyereknek a saját ágyában a helye.
2022. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
A kerdezőnek tuti nincs gyereke... de a más micsodajaval akarja ütni a csalant...
2022. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem saját kényelem kérdése. Szokni kell a különalvást, és minél később kezdi, annál rosszabb. Ráadásul a gyerekkel alvás nem egy fun dolog. Rúg álmában, hozzád vágja a párnát, a gyereknek se olyan fasza, ha a szülő másnap hót stressz, mert nem aludta ki magát. Ha te vagy mélyen alvós-forgolódós, akkor veszélyes a gyerekre. Plusz ugye gyerek mellett aludva megborul a szülők közti intimitás, könnyebben lehet válás a vége, ami szintén nem jó a gyereknek.
2022. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!