Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hány éves korban vette át...

Hány éves korban vette át nálatok az apa a gyerek rendszeres altatását?

Figyelt kérdés
Azok az esetek érdekelnek természetesen, ahol ez lehetséges volt. Nem alkalmankénti altatásra gondolok, hogy egyszer-egyszer átvette, hanem hogy mondjuk hetente legalább 4 este és éjszaka is. Mennyi idős volt ekkor a gyermek, és hogy viselte, hogy nem az anya altatja? Később volt, hogy ismét az anya vette át az esti fektetést és éjszakai keléseket?
2022. aug. 14. 16:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
3 gyerekem van ilyen sosem volt
2022. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Olyanok írjanak légyszi, ahol van ezzel kapcsolatos tapasztalat.
2022. aug. 14. 16:19
 4/24 A kérdező kommentje:
Mi vicces, 2-es?:D
2022. aug. 14. 16:21
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Hány éves korban? A kicsi iszsz volt, 1,5 éves koráig mellen aludt el, onnantól magától elaludt (ha engem nem látott).

A nagy az elejétől vegyes táplálású volt, így az altatta aki éppen nem volt holt fáradt, szóval sokszor az apja.

Nem hiszem hogy van olyan akinél ki van osztva hogy éppen melyik nap ki a soros

2022. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Nem is arra gondoltam, hogy ki van osztva, hogy melyik nap ki altat, hanem arra, ahol minimum nagyobbreszt (de inkabb teljesen) az apa altat.
2022. aug. 14. 16:35
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
2 évesen kb., én csak akkor altatom ha az apja edzésre megy este, apja későn jön haza, csak lefekvés előtt fél órával jön, így a lányunk örül neki ha ott van legalább alvásnál.
2022. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos volt kb a fiam amikor az apja átvette az altatás (a fürdetés már rég az övé volt). Akkor már 8 hónapos terhes voltam amit elég nehezen viseltem, és nem tudtuk, hogy hogy alakul majd a kicsivel, így az volt a biztos, hogy az apja altatja fixen.
2022. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
39%

Aszem te is magadnak vállaltál gyereket, nem magatokbak.

🤣🤣🤣

2022. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbet újszülött kortól az apja altatta, hiába volt iszsz anyatejes. Megszoptattam, majd ment az apja vállára, én meg altattam a 3 éves nagyot, hogy így tegyünk a testvérféltékenység ellen. Minden szempontból bevállt. Dobott a kicsi apához való kötődésén, és segített a nagynak is.
2022. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!