Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altatjatok 4 ev koruli...

Hogyan altatjatok 4 ev koruli gyereketek?

Figyelt kérdés

A komplett altatasi ritualera volnek kovancsi furdestol az elalvasig,h ki altatja,hogyan es mikorra alszik el a lurko.

Koszi ha leirod😊


2022. szept. 29. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Vacsora. Fürdés. Fogmosás a Babyhavior appal (utána jutalmat nyithat az appból, ilyen virággyűjtős jutalom, ha 10-et összegyűjt, választhat egy joghurtot vagy valamit a boltban, ez meggyorsította a fogmosást). Utána pisi, ivás.


Férjem altatja. Bemennek a szobába, olvas neki mesét (10-20 perc), puszi, villanyoltás, férjem kijön, becsukja az ajtót. A gyerek valamennyit forgolódik, aztán elalszik. Van, hogy 10 perc, van, hogy 45-50 perc, attól függ, mennyire álmos.

2022. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
A nagy 4 éves, a kicsi 1. Megvacsorázunk együtt, együtt fürdetem meg őket, aztán a nagynak kapcsolok mesét a tv-n, ameddig a másik szobában elalszik a pici, aztán átmegyek hozzá, együtt befejezzük a mesét, beszélgetünk, olvasok egy mesét, aztán villany le, simogatom a kezét amíg elalszik és kiosonok. Kb 21-re már alszik. (Ez azon a héten van így, mikor az apukájuk délutános és csak késő este ér haza, amikor itthon van, akkor felváltva csináljuk ugyanígy).
2022. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 múlt.Fogmosás,pusziosztás, mese és aztán összebújás, kuncogás és élet dolgainak kibeszélése aztán kb 30 perc múlva alvás.
2022. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vacsora. Fürdés, fogmosás fél 8kor. 8-fél 9ig mesét net utána beszélgetünk. Aztán puszi mindenkinek, betakarom, kijövök tőle és 5 percen belül alszik is. Szerencsére az apja jó elalvó képességét örökölte.
2022. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3.5 éves vacsi, apával mese nétzés amíg én fördöm, majd 8 után megfürdetem.

Ilyenkor már a hálóba megyünk, felöltözik, mese olvasás majd bemegy az ágyába én kijövök, aztán ha álmos alszik is 10 - 15 perc múlva, ha nem akkor párszor vissza hív, takarjambe,öleljem meg stb

2022. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leirtatok!
2022. szept. 30. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!