Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hány éves volt a gyereked,...

Hány éves volt a gyereked, amikor éjjel egyedül kelt fel inni pohàrból?

Figyelt kérdés

3 éves lesz a lányom nem sokára. Egy pohár víz van mindig az ágyától egy méterre lévő komódon, tudja, hogy hol van, de még mindig inkább az ágyból kiabál éjjel, hogy "INNI INNI INNI INNI".


Hány éves volt a gyereked, amikor már inkább felkelt, ivott egyedül, és visszafeküdt? (Cumisüveg vagy olyan pohár amit az ágyban tart nem ér :D)


2022. dec. 13. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Még a 7 éves is felkelt minket azzal, ha pisilni, inni vagy orrot fújni kell. És nem azért, mintha ezeket nappal nem egyedül csinálná. Nyilván de, de éjjel más. Mondjuk nem hagyok poharban vizet. Az allott víznek rossz íze van
2022. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Az enyém 5 éves és még szól pisilésért vagy ivás miatt. Mondjuk egyik sem gyakori.De vizet én sem hagyok az ágy mellett, mert azt olvastam az nem igazán egészséges és tényleg nem olyan a friss víz íze ,mint ami már pár órát ott áll a pohárban.
2022. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3 éves koruk óta ilyenért nem ébresztenek minket. A nagy (8 éves) nagyon ritkán ébred fel, a kicsi (5,5) minden éjjel kimegy 1x pisilni, ha akar iszik is és megy vissza aludni. Van tájékozódási fény a fürdőben és a szobájukban is.
2022. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 babyboom567 ***** válasza:
37%

Én meg nem akarnék ágyneműt húzni, meg matracot/szőnyeget súrolni éjjel alvás helyett, ha véletlenül félálomba kiborítja a vizet.Mindenkinek könnyebb ha adok neki 1 korty vizet, és mindenki alszik tovább.

Szóval ez nekem meg sem fordult a fejembe,hogy ezt egyedül kellene csinálnia.6 éves különben.

2022. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

2,5 a fiam és megoldja


Bár itatóban vagy kubus flakonban kapja nehogy leöntse magát éjjel.

A konyháig ki kell jönni érte, az étkezőasztalon van az innivaló.

2022. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
20 hónapos, az ágyához odatolt kosáron van a 360-as pohara. Már 2x előfordult, hogy arra mentem be tök véletlenül, hogy épp abból iszik, tehát felkelt, odamászott, elvette, visszatette. Amúgy együtt alszunk, szóval onnantól, hogy lefekszem mellé éjfél körül, szól, ha van valami, de úgy látszik addig kiszolgálja magát. Lehet, hogy a lányodnak az a baj, hogy ki kell kelni az ágyból a vízért? Nem tudod közvetlenül az ágya mellé tenni, pl. éjjeliszekrény?
2022. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6, azért nem akarom közelebb tenni, mert ahogy az egyik válaszoló írta, nem akarom, hogy összevizezze az ágyat. Ha meg ivópohár lenne, attól félnék, hogy simán lerakja maga mellé az ágyra aztán borul/folyik mindenfelé 😅
2022. dec. 13. 22:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2 éves. Szívószálas kulacs van az ágya mellett a földön. Felkel, iszik belőle és visszarakja a helyére. Igaz nem sima pohár, de megoldja egyedül és soha nem rakja az ágyába.
2022. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

2x próbáltam az ágy mellé poharat, min2x ki is borította éjjel.

Kulacsa van azt egyedül intézi ha szomjas, 3.5 éves

2022. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
11 éves semmikor. Eszembe se jutott. Ott van kulacs az ágya mellett és abból iszik, ha szomjas már kis kora óta. Ahogy én sem mászok ki, nekem is ott van az ágy mellett. Miért kéne felkelni emiatt?
2022. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!