Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Teljesen el vagyok keseredve....

Teljesen el vagyok keseredve. Valakivel volt hasonló?

Figyelt kérdés
Kislanyom 3 és fél hónapos. Egész nap az álmosság jeleit mutatja, mégse alszik többet 20-30 perceknel, azt is nagyon kinlodas árán, és már fáradtan ebred, nem lehet vissza altatni. Próbáltam ringatni, nem szereti, tapszeres, eves kozbe se alszik el csak dugdossa be a cumis üveg mellé az ujjat aztan elkezd nyugodni a kaja se kell neki. Cumija van, amit ha kinlodas árán de elfogad, forgatja a fejet dorgoli a szemet fülét és kiesik a cumi. Nagyon túl van fáradva szegenykem nem tudom hogy nyugtathatnam meg vagy h segíthetnek neki. Babakocsiba sem alszik el. Volt valakivel hasonló? Vagy lehet h idővel ratalal az ujjacskajara? Nagyon próbálkozik vele de mar ahhoz is túl fáradt.
2023. jan. 3. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Lehet jön a foga az a fülébe is kisugározhat fájdalomként szerintem egyenlőre jó lesz valami dologél vagy anaftin baby majd később lidokainos. De amugy az én gyerekem is borzasztó alvó a mai napig mar 9 hónapos de még mindig csak akkor alszik hosszabbat ha ott vagyok én is.
2023. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is fél óra után pontosan ébredt. Kendő sokat segített, így hamarabb visszaalszik.
2023. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehyen rajtad hordozóban, úgy hamarabb és jobban is alszik.
2023. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gyerekem sem aludt 1 éves koráig 20 percnél többet egyszerre nappal (sokszor éjszaka sem 🙄😅).

Nekem akkor álltak át hosszabb alvásra, amikor már csak 1x aludtak. Akkor is max 1 óra

2023. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Nektek is túl voltak fáradva a keves alvastol? Nemtudom a hordozó jó ötlet e, mivel olben sincs el már ha nagyon fáradt, képtelenség ringatni.
2023. jan. 3. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez, már tuti módszer sincs, a kendőben is vagy elalszik vagy nem. Minél korábban vagyunk, annál egyszerűbb még, késő délután már lehetetlen. Most is szopi után bealudt szépen, örültem mint majom a farkának, aztán pár perc után magamra tettem, akkor nem bírt ki 10 percet... Én is nagyon el vagyok keseredve, mindig azt olvasom, hogy hát csak tegyem ágyba és kész, adamot is beszereztünk, nekünk az sem működik. 😥
2023. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!