Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El vagyok keseredve és rettege...

El vagyok keseredve és rettegek. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
3hónapos a kislányom és csak mellen alszik el. Nagy ritkán előfordul, hogy babahordozóban, vagy babakocsiban esetleg autókazás közben elszunyókál 20percre. Engem ez nem zavarna, de sajnos mindkét vesém műtétre vár és már nem igazán bírom a fájdalmakat, muszáj lesz nekimennem a műtétnek. Csak anyatejes, nem fogadja el a cumisüveget sem, pedig van vagy 6féle. Félek a vizsgálatra menni, mert nem tudom mire számíthatok. Remélem tud valaki bíztatót momdani. azt megköszönném.

2015. ápr. 29. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem voltam ilyen helyzetben (és bevallom nem is szeretnék soha, bár már az én esetemben fura lenne ha a 23 éves fiam csak a mellemen aludna el :)

Biztatót viszont tudok mondani. Amint lehet ess túl a műtéten, mert akkor minél előbb egészséges leszel, nem lesznek fájdalmaid, így te sem leszel ideges, feszült. Bizony az állandó fájdalom sokszor nem a legjobb oldalunkat adja. Ha megműtöttek a kicsit is jobban fogod ellátni, és a lányod sem fogja érezni rajtad az állandó feszültséget.

Gyógyulj meg minél előbb, és ne aggódj!

2015. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tehát mi a konkrét baj? hogy fáj a mellre tétel vagy hogy attól félsz, míg a korházba leszel hogy fog aludni?
2015. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a férjed kínálja cumisüveggel, akkor sem fogadná el? Nálunk sikerült. Én is szoptattam, de az 5. hónaptól kellett pótlás. A férjem addig próbálkozott, míg sikerült:) Erről még fotó is készült, mert nagyon nem bíztunk a sikerben, és nagy volt az öröm.

Jobbulást, kitartást!

2015. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy gyerek sem halt éhen emiatt, úgyhogy ezen felesleges aggódni, hidd el ha a helyzet rákényszeríti elfogadja a cumisüveget is. Most arra koncentrálj minél előbb meggyógyulj!
2015. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Na, én ebben az esetben szrnám le a szoptatást, cumit kapna - NEM TŐLEM -, én pedig mennék a kórházba, minél előbb.


Tudod, ha komoly a baj, akkor jobb mielőbb kideríteni, és nem halogatni, mert még rosszabbra fordul.

Inkább most hagyd "magára", mell nélkül, szenvedős cumizással, de gyógyíttasd meg magad! A te egészséged SOKKAL fontosabb, mint a lányod, mertha meghalsz ne adj' ISten, akkor...

2015. ápr. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!