Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek átalussza a babája az...

Akinek átalussza a babája az éjszakát, az honnan számolja?

Figyelt kérdés
Vagy hány órát számol éjszakának? Mert a szakirodalom 12 óra nappalt, 12 óra éjszakát szokott, de ezt kétlem, hogy átalussza bárki is. De így nem tudom értelmezni ezeket a kijelentéseket
2023. jan. 19. 17:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Fél órákat csak. Nézelődik, gügyög főleg. Próbáltuk, hogy hamarabb fektetjük, de mintha nem is lenne álmos, akkor is csak kb ez idő tájt aludt el, csak ki fárasztottuk magunkat közbe
2023. jan. 19. 18:36
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom este 8körül elalszik, éjfél körül még felkel enni, és ezzel alszim reggel 6-ig.-3 hónapos


Én ezzel nagyon szerencsésnek érzem magam, én ezt átaludt éjszakának tekintem.

2023. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Én 8 órát egyben, átaludt éjszakának tartok.
2023. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én úgy számolom amíg mi is alszunk. 23-24 körül tesszük le, és fekszünk mi is utána 8-kor ébred. Közte alszunk mindannyian.

Mi baba előtt is így aludtunk. Nagyon hálás vagyok a szerencsémért és le a kalappal mindenki előtt akinek sokszor ébred.

2023. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Este fél 9-től reggel fél 8-8-ig alszik a lányom, közte nem ébreszt. 13 hónapos most, durván fél éve van ez. Előtte mivel 1-2 alkalommal felkeltett, ezért nem vettem úgy, hogy átalussza az éjszakát.
2023. jan. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsésnek érzem magamat. Nálunk este 6-7 között van a fürdetés, utána eszik és alszik is egyből. Legkésőbb este 8-kor alszik már, kb reggel 4-5 körül ébred fel, akkor megetetem és még 1-másfél órára visszaalszik. Nekem ez nagyon szuper. Az elején pár napig néztem éjjel az órát, nem aludtam, hogy már fel kellett volna ébrednie enni, mert úgy szokott. Aztán valahogy már elhagyta és hajnali egy ébredésre tért át. Persze még csak 4 hónapos, a fogzás valószínűleg majd felborítja az egészet, de addig nagyon örülök ennek a rendszernek. :)
2023. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Most ezt tényleg csak érdeklődés szintjén kérdezem, hogy ahol éjfél-1 kor fekszik le a gyerek, addig mit csinálnak?

Ugyanúgy játszanak vele, mint nap közben? És mikor vacsorázik? Vacsora után még alszik egy rövidet? Vagy hogy? Komolyan érdekel.

Én elképzelni sem tudom, mit csinálnék, ha a gyerekem olyankor aludna el. Már kiborultam volna. :D

Jó, mi általában korán fekszünk és korán kelünk, nyilván ő a mi ritmusunkhoz alkalmazkodott.

2023. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16-os, ez nálunk is pont így volt. Aztán 7 hónaposan fordult egyet, és azóta folyamatosan ébred, forgolódik, mocorog, sír, nyöszörög. Alszik este 8-kor, reggel 7-kor kel, csak a kettő között sokszor botrányosan sokszor kell menni hozzá. És még foga sincs. :D

De kívánom, hogy nálatok ne így legyen.

2023. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 83%-os k.cs.től kérdezem, hogy csak az a válasz hasznos, ahol nagyon korán kel a gyerek?
2023. jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!