Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 14 hónapos kislányom minden...

14 hónapos kislányom minden apró zajra felkel. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Napközbe ketten vagyunk itthon. Ha alszik a rádió megy nekem. Egyedül nem csapok tul nagy zajt

Mit tudnek tenni hogy ne keljen fel minden apro kis zajra?


Köszönöm a segítséget


2023. ápr. 13. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy aludt korábban? Volt valami zaj, vagy teljes csend volt körülötte?
2023. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ne fogd vissza magad. Ez nem azt jelenti, hogy üvöltesd a zenét, meg kalapáljál, de hozzákell szoknia a zajokhoz, ha nem akarod, hogy felkeljen. Egy ideig felfog, de aztán megszokja.
2023. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez emberfüggő. Mèg a felnőttek is sokszor érzékenyek erre.

A kisfiamnál én is mindig csináltam alapzajt, hogy megszokja, de nem vált be. Ígyis felkel könnyen, 1,5 évesen.

2023. ápr. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem szoktatás kérdése, hanem ahogy a hármas válaszoló is írja, emberfüggő. Kisfiamnál próbáltuk ezt a "zajban altatást" a kezdetektől fogva, mert mindenki a szoktatást szajkózta és mikor már sokadjára is felkelt a gyerek, nyilván próbáltuk nem szivatni magunkat tovább és lehetőség szerint elcsendesedni... Hozzáteszem én is ilyen vagyok, tv mellett sem tudok elaludni, nagyon zavarnak a zajok.
2023. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Kinovi. Ovis korban mar nem kelnek fel zajokra.
2023. ápr. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktatás kérdése, hanem idegrendszeri érési folyamat. Mindkét gyerekemnek volt olyan periódusa, hogy a légyzümmögésre is felkeltek, pedig se előtte, se utána nem aludtak full csendben. 1-2 hónap múlva megszűnt ez, most meg már atomot is ledobhatnék mellettük, ha alszanak (7 és 3 évesek). Ezt túl kell élni sajna.
2023. ápr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit tudnál tenni? Legyél csendes :)

Én fülessel hallgatok mindent, jabaslom! :) pihenj te is az alvás idejében!

2023. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!