Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Később nehezebb lesz?

Később nehezebb lesz?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos a lányom. Lassan 1 hónapja velünk, közöttünk alszik. Legelsőnek amikor át tettem, megszólalt éjszaka tévesen a légzésfigyelő.. nagyon megijedtünk, az ágya a mi ágyunk mellett van. De így érzem biztonságosnak… Amikor már eltelt 1 hét és megint az ágyába akartam tenni, nagyon taknyos lett folyamatosan szívnom kellett az orrát, félre nyelt megint ezt gondoltam a biztonságosnak ha mellettem van.. és azóta így van. Első baba, előző terhességemnél elvetéltem ami nagyon mély nyomot hagyott bennem. Nagyon “frászos “ vagyok félek mindentől. Ha esetleg másnál is volt így, mikor nyugodtatok meg és altattátok az ágyában?

Most nem arra vagyok kíváncsi hogy ti alapból ott altattátok… persze mindent elolvasok szívesen csak legföképp ez édekelne hogy volt e más is ilyen helyzetben… ?! Bocsi, ha hosszú lett


2023. máj. 4. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8. Így van, kipróbáltuk többször is. Nekünk egy chicco volt, ennél tényleg jól működött, de tudom vannak olyanok, amik teljesen egy felületen vannak a szülők matracával. Ott valóban nem megbízható.
2023. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ha náthás volt főleg akkor örültem a légzésfigyelőnek, fel sem merült mellém rakni, még így is kapkodtam a fejem éjjel villog e.

Sokszor olyan halkan aludt, csak a zöld villogást lestem.

4 éves kb 1 éve minden éjjel jön az ágyunkba, pedig kicsinek sosem aludtam vele, én féltem hogy bealszom és nehogy ráforduljak.

2023. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet tényleg nem vett levegőt. Ezért van a légzésfigyelő mert ilyen pici babák tudnak olyan mélyen aludni hogy elfelejtenek levegőt venni mivel nincsenek hozzászokva. Na mindegy, a kérdésedre, szerintem nem lesz gond, ha te úgy érzed biztonságosnak aludjatok együtt, de napközben próbáld a saját ágyába rakni, meg általába véve próbáld a kiságyba rakni ha ez a cél. Nálunk 1,5 hós koráig aludt velünk, de sima volt az átszokás, még pici. Én a helyedbe 3 hós koráig nem várnék vele, mert ott van egy nagyobb értelmi ugrás is, az lehetőleg ne zavarjon be
2023. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!